Herbicido „Balerina“ naudojimo instrukcijos ir vartojimo normos

Piktžolių kontrolė laikoma svarbia daržovių ir grūdinių kultūrų žemės ūkio technologijomis. Daržovių soduose ravėjimas atliekamas rankomis. Tačiau dideliuose plotuose jūs turite kovoti su piktžolėmis chemikalų pagalba. Su herbicidu „Balerina“ bus daug lengviau auginti augalus.

Herbicido sudėtis ir išsiskyrimo forma

Kukurūzų ir grūdų laukuose dviskilčių dviskilčių ir daugiamečių piktžolių, kurias daugina šakniastiebiai, pašalinimui naudojamas herbicidas „Balerina“.

Jame yra 2,4 dichlorfenoxiaceto rūgšties arba 2,4 D. druskos ir esterių. Medžiaga nurodo herbicidus, kurie selektyviai veikia piktžoles nepažeisdami pasėlių. Ši medžiagų grupė yra hormoninė. Preparatų, turinčių 2,4 D, aktyvumas yra puikus ne tik vienmečių dviskilčių augalų, bet ir daugiamečių žolių atžvilgiu. Vaistas neprasiskverbia į grūdines kultūras, nes jų odelės yra storesnės nei piktžolių. Javai arimo metu yra ypač atsparūs herbicidams. 2-heksiletilo eterio kiekis pesticide yra 410 gramų litre.

Kitas agrochemijos komponentas yra triazolo pirimidinai. Jie, veikdami kaip pagrindinis fermentas aminorūgščių sintezėje, sukelia piktžolių žūtį. Florasulama yra litre vaisto, kurio kiekis yra 7,4 gramo.

Herbicidas „Ballerina“ gaminamas suspensijos emulsijos pavidalu 5 ir 1 litro pakuotėse.

balerinos herbicidas

Priemonės ir trūkumai

Herbicido naudojimo pranašumas yra tas, kad vaistas:

 • veiksmingas kovojant su tokiomis paprastosiomis piktžolėmis, kaip dugniniai dumbliai, ramunėlės, erškėčiai, euforija, kiaulpienės, mėlynieji rugiagėlės ir kitos, apie 150 dviskilčių rūšių;
 • greitai veikia ir naikina piktžoles;
 • galima naudoti po to, kai ant kukurūzų atsiranda 3–5 lapai, antrasis grūdų augalų vidus;
 • naudojamas visoms sėjomainos rūšims.

Preparatas apsaugo pasėliais pasėtus laukus, kol pasirodys kita piktžolių banga.

pasėlių apsauga

Vaisto trūkumas, be aukštos kainos, yra padidėjęs toksiškumas. Norint pasiekti teigiamą rezultatą, reikia pasirinkti tinkamą emulsijos naudojimo laiką.... Herbicidas neveiks, jei piktžolės pradės žydėti. Verta paminėti aukštą produkto toksiškumo laipsnį žmonėms, mažiau - bitėms.

Produktų įvairovė ir veikimo spektras

Yra 3 narkotikų "Balerina" tipai:

 1. „Ballerina“ produkte yra didesnis 2,4 D komponento tūris nei triazolpirimidino grupėje.Medžiagos blokuoja piktžolių augimo taškus, neleidžia joms daugintis.
 2. Į „Ballerina Super“ produktą įvedama daugybė biologiškai neutralių priedų ir chemikalų, kurie padidina vaisto efektyvumą prieš tam tikras piktžoles.
 3. „Balerina Mix“ yra stipresnis ir greitai sunaikina dviskilčius vienmečius ir daugiamečius augalus, trukdančius augti kukurūzams, avižoms, ryžiams. Vaisto veikimas pagrįstas dvejetainės formulės naudojimu herbicido gamyboje. Herbicidą būtina naudoti kartu su preparatu „Mortyra“. Tai apsunkina darbinio sprendimo paruošimo procesą.

Visos srutos yra skirtos naudoti piktžolėms naikinti žemės ūkio laukuose.

herbicidų rūšys

Tirpalo paruošimas

Darbinis skystis paruošiamas prieš pat lauko apdorojimą. Į purškimo baką pilama pusė vandens.

Norėdami paruošti 15% pradinį tirpalą, 7,5 litro vandens reikia maišyti atskirai su 1,5 emulsija. Tada, retkarčiais pamaišydami, įpilkite į 10 litrų. 5 minutes maišydami supilkite į indą, pripildytą vandens. Maišykite jau purkštuve, kol gaunama vienalytė emulsija.

Talpykla, kurioje buvo sumaišytas herbicidas, kruopščiai išplaunama, pilant likusį vandenį į purkštuvo baką.

naudojimo instrukcijos

Būtina paruošti tirpalą atskirose vietose, kurias vėliau galima dezinfekuoti.

Vartojimo norma

Įprasta agrocheminės medžiagos sunaudojimo norma vienam hektarui yra 200–300 litrų darbinio skysčio. Nerekomenduojama daug didinti dozės, jei laukas visiškai apaugęs piktžolėmis. Tokiais auginamų augalų vystymosi etapais būtina laiku apdoroti, kad nepakenktų pasėliams:

 1. Pavasariniams augalams, miežiams ir kviečiams, pasirenkamas arimo ar vamzdelių atsiradimo laikotarpis antroje vidinio tarpsnio fazėje. Žieminius augalus pavasarį purškiama 0,5 litro vaisto iš hektaro.
 2. Norėdami išvalyti kukurūzų piktžolių lauką, naudokite produktą „Ballerina“, kai kultivuojami augalai uždėjo 3–5 lapus.
 3. Ankstyvose piktžolių vystymosi stadijose galima sunaikinti piktžoles laukuose su sorgais ir soromis.

piktžolių naikintojas

Jei piktžolės pradėjo žydėti, jų atsikratyti bus sunkiau. Nuodingas chemikalas prasiskverbia į žoleles per lapus.

Naudojimo instrukcijos

Prieš naudodamiesi toksiška emulsija, turite perskaityti instrukcijas. Herbicidas „Balerina Mix“ naudojamas, kai laukai yra labai piktžolėti, ypač su daugiamečiais šakniastiebiais.

Jei pakulnės, ramunėlės ir kitos piktžolės užaugo 15-20 centimetrų, tuomet turėsite purkšti stipresnio tipo herbicidu.

Vaistažolės aktyviai auga esant 8–25 laipsnių oro temperatūrai. Todėl tokiu oru padidėja toksiško tirpalo efektyvumas. Dėl šalčio tirpalas gali suskaidyti ir trūkti jo taikymo rezultatų.

herbicido naudojimo instrukcijos

Augalai purškiami ryte arba vakare esant skaidriam orui, kuris turėtų stovėti dar keletą dienų.

Laukimo laikas ir efektyvumas

Sisteminis herbicidas prasiskverbia į augalus praėjus 1 valandai po apdorojimo. Medžiagos blokuoja augalų ląstelių augimą jaunuose piktžolių audiniuose. Po 3–4 dienų yra vaistų veikimo požymių. Lapai kreivėja piktžolėse, žalios dalys keičia spalvą, sumažėja tarpdančiai.

Piktžolės galutinai žūsta po 3–4 savaičių. Visiško sunaikinimo laikotarpis priklauso nuo oro sąlygų ir šiukšlių lauke.

Įdirbtas laukas bus apsaugotas nuo piktžolių iki kitos jų augimo bangos.

piktžolių kontrolė

Ar jis suderinamas su kitais herbicidais

Herbicidas „Ballerina“ naudojamas rezervuarų mišiniuose su kitais preparatais. Ši priemonė geriausiai veikia kartu su „Mortyra“, „Magnum“ ir kitais herbicidais, kurių pagrindą sudaro sulfonilkarbamidas. Vaistas gerai derinamas su fungicidiniais ir insekticidiniais preparatais. Grūdams naudojamas herbicido ir graminicidų mišinys.Iš hektaro jiems reikia 0,3–0,6 litro „Balerinos“ ir preparato „Eraser“ - 0,9 litro.

Vartojimo atsargumo priemonės

Vaisto toksiškumas žmonėms - 2-oji klasė, bitėms - 3-oji. Po perdirbimo žmonės negali pasirodyti laukuose be kaukės ir specialių drabužių.

Saugos priemonės dirbant su narkotikais apima tai, kad draudžiama perdirbti šalia:

 • bitynas;
 • vandens apsaugos zona;
 • poilsio zonos, sanatorijos, vaikų stovyklos;
 • gyvūnų darželiai, ganyklos;
 • privatūs sodai.

atsargumo metodai

Agrocheminių medžiagų veikimo vieta turėtų būti 500 metrų atstumu nuo būsto, maisto laikymo vietų. Taikant visą herbicidų rinkinį, reikia galvoti apie didelį jų aktyvumą žmonių atžvilgiu.

Veiksmai apsinuodijus

Galima apsinuodyti asmeniui, kuris nesilaiko darbo su II toksiškumo klasės herbicidais taisyklių. Patekusi į odą ir gleivinę, toksiška medžiaga greitai įsiskverbia į kūną, sukeldama:

 • skauda galvą;
 • seklus kvėpavimas;
 • silpnumas, pykinimas, vėmimas;
 • tepimas, padidėjęs seilėtekis;
 • judesių koordinacijos pažeidimas.

balerinos herbicidas

Jei tirpalo lašai pateko ant odos, pažeistą vietą nuvalykite medvilniniu tamponu, pamirkytu kepimo sodos tirpale. Po perdirbimo drabužiai atiduodami nukenksminti. Reguliarus skalbimas muilu yra būtinas. Būtinai nusiprauskite po dušu, kruopščiai nuplaudami visas kūno dalis.

Pirmųjų apsinuodijimo požymių atsiradimas yra signalas iškviesti toksikologą.

Transportavimo ir saugojimo trukmė

Herbicidas „Balerina“ gabenamas ir sandėliuojamas sandariai uždarytose talpyklose. Kambarys su pesticidais turėtų būti 150 metrų atstumu nuo gyvenamųjų pastatų.

O darbinio skysčio paruošimas vyksta aikštelėje, esančioje ne arčiau kaip pusės kilometro.

Emulsija laikoma 3 metus nuo pagaminimo dienos. Žemoje temperatūroje herbicidas suyra ir praranda efektyvumą

Analogai

Herbicidai „Asterix“, „Primadonna“, „Primavera“, „Florax“ turi panašią sudėtį ir poveikį. Visi produktai yra veiksmingi kovojant su dviskilčiais piktžolėmis.

Nėra apžvalgų, būkite pirmieji, kurie ją palieka
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas