Fungicido „Oxyhom“ naudojimo instrukcijos, vartojimo norma ir analogai

Būtina griežtai laikytis „Oxyhom“ fungicido naudojimo instrukcijų. Šis vaistas turi ryškų priešgrybelinį poveikį ir padeda susidoroti su įvairiomis augalų patologijomis. Tinkamai naudojant, produktas yra labai efektyvus. Tačiau tai gali pakenkti žmonių sveikatai. Todėl ekspertai rekomenduoja griežtai laikytis saugumo priemonių.

Vaisto „Oxyhom“ sudėtis, atpalaidavimo forma ir vartojimas

Fungicidinėje medžiagoje yra 2 veikliosios medžiagos - vario oksichloridas ir oksadiksilis. Šių medžiagų dėka produktas yra labai efektyvus. Vaistas parduodamas pakuotėse po 5 kilogramus.

Kompozicija tinka purkšti pomidorus, bulves. Jis naudojamas makrosporiozei ir vėlyvajam pūliui gydyti. Taip pat kompozicija naudojama agurkams purkšti nuo peronosporiozės. Kompozicija purškiama vynuogėmis. Be to, jis naudojamas apyniams, liucernai ir svogūnams.

Kompozicija padeda susidoroti su oomiceto grybeliais. Medžiaga gali būti naudojama sergantiems augalams gydyti ir naudoti ją profilaktikai. Poveikis pasirodo po 2 valandų.

Pagrindinės „Oxychom“ naudojimo indikacijos yra šios:

 • šakniavaisių alternarija ir vėlyvas pūtimas;
 • runkelių cercosporosis;
 • garbanos, klotterosporija, moniliozė, persikų, abrikosų, slyvų, saldžiųjų vyšnių taškymas;
 • antracnozės ir pelėsio vynuogės;
 • tabako, agurkų, svogūnų peronosporozė;
 • šašas, moniliozė, kriaušių ir obuolių dėmė.

narkotikas Oxyhom

Fungicido veikimo mechanizmas

Oxyhom priklauso kontaktinių sisteminių fungicidų grupei. Jis naudojamas purškiant augalų lapus ir stiebus. Šiuo atveju veikliosios medžiagos veikia kultūrą iš vidaus ir išorės. Tai žymiai padidina vaisto efektyvumą. Tai nepriklauso nuo oro.

Fungicidas padeda kontroliuoti ligą visais pasėlių vystymosi etapais. Leidžiama jį naudoti saugomoje žemėje ir atvirose dirvožemio vietose. Jo veikliosios medžiagos turi tokį poveikį:

 • slopina pagrindinių patogeninių grybų elementų veiklą;
 • sumažinti RNR susidarymo greitį patogenų ląstelėse.

Toks poveikis atsiranda dėl vaisto pasklidimo su augalų sultimis. Dėl to įmanoma greitai susidoroti su patologijomis.

„Oxyhom“ paketas

Už ir prieš

Pagrindiniai įrankio pranašumai yra šie:

 • didelis efektyvumas kovojant su grybelinėmis infekcijomis;
 • galimybė naudoti prevenciniais ir terapiniais tikslais;
 • patikima augalų apsauga ilgą laiką;
 • didelis fungicidinio poveikio kenksmingiems mikroorganizmams greitis - poveikis pasiekiamas po poros valandų;
 • galimybė kompoziciją panaudoti anti-pasipriešinimo programoms.

Lėšų trūkumai yra šie:

 • neįmanoma naudoti talpyklose - draudžiama derinti fungicidą su agentais, kurie skiriasi kontraindikacijomis su šarmais;
 • priklausymas pavojingų medžiagų grupei - kontaktuodami su „Oxyhom“, turėtumėte griežtai laikytis saugos taisyklių.

funkcinis vaistas

Lėšų vartojimo norma

Norėdami paruošti darbinį tirpalą, sumaišykite 15-20 gramų miltelių su 10 litrų vandens. Gautų lėšų išlaidos priklauso nuo kultūros.

Bulvės

Įrankis naudojamas pašalinti bulvių alternariją ir vėlyvą plikimą. Pirmiausia sodinimas apdorojamas tol, kol eilutės užsidaro arba kai augalo dydis yra 15-20 centimetrų. Antrą kartą pasėliai purškiami pumpurų metu.

Vėliau gydymas atliekamas priklausomai nuo oro sąlygų ir ligos vystymosi. 100 kvadratinių metrų reikia 10 litrų darbinio tirpalo.

Agurkai

Vaistas padeda susidoroti su agurkų peronosporozė. Pirmasis gydymas atliekamas, kai atsiranda patologijos simptomų. Vėliau sodinukai purškiami kas 7-10 dienų. Tai atliekama atsižvelgiant į patologijos vystymosi ypatumus. 100 kvadratinių metrų išgeriama 10 litrų medžiagos.

sergantys agurkai

Vaisių ir uogų rūšių medžiai

Vaismedžius rekomenduojama purkšti nuo šašų ir kitų patologijų, atidarius lapus. Tai atliekama pasirodžius pirmiesiems patologijos simptomams.

10 litrų vandens rekomenduojama išgerti 40–80 gramų produkto.

Šis tirpalas gali būti naudojamas obuoliams, persikams, slyvoms, vyšnioms, abrikosams ir kriaušėms gydyti.

Vynuogės

Vaistas padeda susidoroti su pelėsiu. Pirmą kartą vynmedis yra gydomas, kai atsiranda pirmosios dėmės - žiedynų formavimo ir atsilaisvinimo metu ir 10 dienų prieš žydėjimą. Antrą kartą kompozicija naudojama vėlyvojo žydėjimo metu, trečiąjį - uogų formavimo laikotarpiu.

Paskutinį kartą medžiaga naudojama tada, kai vaisiai pasiekia žirnio dydį. 100 kvadratinių metrų rekomenduojama sunaudoti 15 litrų preparato.

vynuogių puvinys

Darbo tirpalo paruošimo metodai

Prieš purškiant, rekomenduojama paruošti darbinį skystį. Norėdami tai padaryti, 9,5 litro vandens rekomenduojama išgerti 22-30 gramų miltelių.

Kaip teisingai naudoti fungicidą

Gydymo skaičius parenkamas atsižvelgiant į ligos stadiją. Paprastai sodmenis rekomenduojama purkšti kas 2 savaites. Manipuliavimo metu verta įsitikinti, kad didžioji tirpalo dalis patenka ant augalo, o ne į žemę.

Sodinukus rekomenduojama apdoroti ryte arba vakare. Tai turėtų būti daroma sausu ir vėsiu oru. Svarbu, kad nebūtų vėjo. Priemonė naudojama respiratoriuje ir pirštinėse. Kad gydymas būtų veiksmingesnis, Oxyhom vartojamas pakaitomis su panašiais agentais.

purškia medį

Paskutinį sodinimą rekomenduojama apdoroti likus ne mažiau kaip 20 dienų iki derliaus nuėmimo. Vynuogėms leidžiama purkšti 4 kartus. Likusiems augalams gydyti pakanka 3 purškalų.

Vartojimo atsargumo priemonės

Kompozicija kelia pavojų sveikatai. Tai priklauso pirmajai pavojaus klasei. Dirbdami su medžiaga būtinai imkitės apsaugos priemonių.

Apdorojant augalus, nevalgykite ir nerūkykite. Baigę procedūrą, būtinai nusiplaukite veidą ir rankas naudodami ploviklius. Turėtumėte būtinai išskalauti burną.

kaukė su akiniais

Kad dalelės nepatektų į dirvožemį ir vandenį, nerekomenduojama jos apdoroti lietaus metu. Jei jis patenka į žemę, verta jį pabarstyti smėliu.Tada rekomenduojama nuimti 10 centimetrų.

Vaistų toksiškumas

Kompozicija laikoma labai toksiška ir priklauso pirmajai pavojingumo klasei. Todėl, atliekant perdirbimą, verta laikytis saugos taisyklių.

Suderinamumas su kitais produktais

Kompoziciją draudžiama derinti su kitomis priemonėmis. Labiausiai nesėkmingi deriniai yra medžiagos, kurios turi kontraindikacijas šarmams.

vyras kepurėje

Kaip laikyti fungicidą

Fungicidą rekomenduojama laikyti vėsioje vietoje. Jis turi būti laikomas vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Ar yra analogų?

Kompozicija priklauso fungicidinių preparatų grupei. Analogai apima:

 • Vektorius;
 • Albitas;
 • Baletonas;
 • „Acrobat MC“;
 • Barjeras.

Vaistas nuo baleto

Skirtingai nuo išvardytų analogų, „Oxyhom“ turi sisteminį kontaktinį poveikį ir sukuria greitą efektą.

Oxyhom yra veiksmingas fungicidinis preparatas, padedantis susidoroti su daugeliu grybelinių infekcijų. Norint pasiekti gerų rezultatų, svarbu tinkamai paruošti darbinį tirpalą ir laikytis jo taikymo technikos.

Nėra apžvalgų, būkite pirmieji, kurie ją palieka
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas