Skaniausias naminės adžikos su krienais receptas žiemai

Adžika su krienais ir pomidorais be virimo yra mano mėgstamiausias preparatas. Aš tai darau rugpjūčio pabaigoje. Šiuo metu pomidorai bręsta masiškai ir man reikia mokėti juos perdirbti. Adžika su krienais pomidorais, virtais pagal skirtingus receptus, padeda man naudoti daugumą pomidorų salotoms.

Su krienais problemų nėra, kuo daugiau jų kasiesi, tuo labiau jie auga. Žiemą krienų užkandis stimuliuoja mūsų imuninę sistemą. Peršalimo ligos mes retai susergame. Siūlau jums pasirinkti kelis variantus, kaip adžiką žiemai naudoti su krienais.

Greitas adžika su krienais

Neapdorota adžika su krienais greitai paruošiama žiemai. Didžioji laiko dalis praleidžiama ruošiant daržoves. Užkandžiui be virimo su krienais imu:

 • 5 kg didelių, prinokusių pomidorų;
 • 1 kg prinokusių saldžiųjų pipirų;
 • krienai, kurių skersmuo 2-2,5 cm, aš iškasiu šaknis 5-6;
 • aštrumui 2 gabaliukai karštų pipirų;
 • sodraus skonio 5 dideles česnako galvas;
 • iš prieskonių tik 100 g druskos.

Su daržovėmis viskas aišku, belieka jas teisingai virti. Aš visada pradedu tvarką. Pirmieji perdirbti pomidorai: mano, aš įdėjau juos į dubenį, kad nudžiūtų. Džiovintus pomidorus supjaustiau riekelėmis.

Aš pradedu perdirbti saldžiuosius pipirus. Pirmiausia nuplaunu jį šiltame vandenyje, tada nusausinu popieriniu rankšluosčiu, perpjaunu per pusę ir pašalinu pertvaras kartu su sėklomis. Nuluptą papriką supjaustiau dideliais kvadratais.

adžika su krienais stiklainyje

Aš su karštomis paprikomis elgiuosi atsargiai. Visada dėviu vienkartines pirštines, kad galėčiau su ja dirbti. Kartą viriau didelį kiekį adžikos su krienais be pirštinių, po to rankos kelias valandas degė. Aš taip pat pašalinu pertvaras su sėklomis iš karštųjų pipirų ir supjaustykite į keletą dalių.

Pirmiausia nuplaunu krienus nuo žemės, tada išvalau, vėl nuplaunu ir supjaustau mažais gabalėliais. Česnako galvutes padalinu į atskiras gvazdikėlius, iš jų pašalinu lukštus, nuplaunu po čiaupu.

Ant stalo yra visos mano keptos daržovės - gražus rugpjūčio natiurmortas. Šis grožis nėra amžinas, nes aš ištraukiu savo mėgstamą elektrinį mėsmalę, įsijungiu, o prieš akis mano daržovės virsta kvapnia adžika, pagaminta iš pomidorų, česnako ir krienų.

Į dubenį su daržovių mišiniu įmaišau visą druską. Kelis kartus per dieną maišau, kol nebeliks druskos. Tik po to aš jį supilu į stiklainius. Pasirodo, ne tuščia, o džiaugsmas gurmanui, karštų prieskonių mėgėjui. Tai gerai dera su kebabais ir juodos ruginės duonos plutele su koriandru. Jūs turite laikyti jį šaldytuve, nes adžika yra žaliava.

Adžika virti su krienais

Jei norite laikyti adžiką sandėliukuose ant lentynos, jums tiks adžika su krienais, virtais žiemai. Šis paruošimas užtruks 3 valandas jūsų laiko. Apie 2 valandas virti, 1 valandą ruošti daržoves.Tačiau, kita vertus, virtą užkandį galima laikyti kambario temperatūroje, kol jis bus suvartotas.

Mano krienų pomidorų adžikos receptą labai lengva atsiminti. Aš imu po 150 g kiekvienos iš šių daržovių:

 • česnakai;
 • krienai;
 • aštrus pipiras.

Pagrindinis ingredientas yra 1 kg šviežių pomidorų, pusė prinokusių paprikų - 0,5 kg. Aš išgeriu šiek tiek mažiau aliejaus nei stiklinę, 1/3 puodelio druskos ir stalo acto. Sutikite, šios naminės adžikos receptą labai lengva atsiminti.

adžika su krienais stiklainiuose

Daržovių paruošimas man užtrunka beveik valandą. Krienai ir česnakai užima daugiausiai laiko. Krienai turi būti nuplauti iš žemės keliuose vandenyse, nulupti ir pasukti mėsmalėje. Tai lengva padaryti naudojant elektrinį mėsmalę, tačiau susukti ant rankinio mėsmalės yra daug sunkiau. Aš tik nulupu česnaką ir permetu jį kartu su krienais per mėsmalę. Pasirodo, riebus šūdas.

Aš tiesiog nuplaunu pomidorus, savavališkai supjausčiau bet kokio dydžio griežinėliais, susukau į mėsmalę arba susmulkinau blenderiu. Abi parinktys garantuoja norimą nuoseklumą. Iš sėklų valau karštus pipirų grūdelius. Aš taip pat visada pašalinu pertvaras. Jei juos paliksite, užkandis bus labai aštrus.

Varpiniai pipirai, mano mėgstamiausi, yra malonumas plauti, šveisti ir supjaustyti kubeliais. Aromatas iš jo yra tiesiog nuostabus. Saldžius ir karštus pipirus sumalkite trintuve, šalia pomidorų. Aš supjaustiau visas supjaustytas daržoves kartu į vieną didelį puodelį. Mano naminė adžika yra virta puode su storu dugnu.

Prieš įjungdama viryklę, į keptuvę įpilu aliejaus. Pirmasis virimo etapas trunka 60 minučių. Per visą laiką periodiškai maišau keptuvės turinį, kitaip pomidorų adžika sudegs. Pirmojo etapo pabaigoje į keptuvę supilkite visą actą, supilkite visą druską, sumaišykite užvirą. Kitas virimo etapas trunka 40 minučių.

Pagal mano receptą paruošti prieskoniai yra tiršti, daug tirštesni už žalią adžiką. Paruoštą padažą dedu į karštą, kol jis atvėsta į sterilius stiklainius. Aš sandariai užsukau dangčiais. Sandėlyje laikyti kambario temperatūroje. Žiemą šis užkandis yra geras su šalta virta mėsa ir želė mėsa.

Adžika su obuoliais ir krienais

Jei pridėsite obuolių, tada adžika su krienais ir česnakais įgis rafinuotesnį skonį. Man pačiam labai patinka šis receptas. Man patinka, kai ingredientai geriami lygiomis dalimis. Tokius receptus man lengva atsiminti ir virti be apgaulės lapo. Šis obuolių padažas yra mano geriausiuose receptuose.

Aš imu 1 kilogramą šių daržovių:

 1. Obuoliai.
 2. Saldzioji paprika.
 3. Svogūniniai svogūnai.
 4. Morkos.

žalios adžikos su krienais

Aš imu 4 gabalus:

 1. Krienai.
 2. Česnako galvutės.
 3. Karšti aitrieji pipirai.

Pagrindinis ingredientas yra prinokę pomidorai. Jų reikia labiausiai - 2 kg. Prieskonių rinkinys yra labiausiai paplitęs:

 1. Aliejus yra taurė.
 2. Actas - 100 ml.
 3. Druska - 4 šaukštai l.
 4. Cukrus yra taurė.

Norėdami skaniai pagardinti, visada pasiimu saldžių ir rūgščių obuolių.

adžika su krienais stiklainiuose ant stalo

Mes pradedame virti, kaip įprasta, nuplaudami ir nulupdami visas daržoves. Išplautuose ir džiovintuose obuoliuose aš pašalinu šerdį su sėklomis, odos nemalinu. Paprikas perpjaunu per pusę ir pašalinu sėklas. Aš tą patį kartoju su karštais pipirais. Krienai, česnakai, morkos, svogūnai ir žievelės ir mano. Aš supjaustiau visas daržoves, išskyrus česnaką, į savavališkus gabalėlius. Susmulkinau česnaką česnako presu į atskirą lėkštę.

Daržovėms pjaustyti naudoju mėsmalę. Supilkite supjaustytas daržoves į lėkštę. Aš viriau, uždarydamas dangtį, 60 minučių. Po šio laiko suberkite visus prieskonius ir susmulkintą česnaką, virkite masę 5 minutes, nukelkite nuo viryklės. Supilkite karštą padažą į troškintas skardines. Susukame bankus. Jie bent vieną dieną turėtų stovėti aukštyn kojomis po šilta antklode ir tik tada galės būti nuleidžiami į rūsį.

Jums siūloma pasirinkti mano adžiką žiemai be virimo ar padažą su krienais, kuriuos reikia virti. Virkite arba virkite adzhika žaliavą, turite iš ko rinktis.

Atsiliepimai
 1. Elena
  12.12.2017 13:53

  Adžika yra mano produktas, nesu saldus dantis, bet aš mėgstu aštrus ir sūrus. Beje, receptas puikus, viską paruošiau kaip parašyta, pasirodė tiesiog tobulas, labai skanus. Makaronai ir sūris + adžika yra tobulas, aš rekomenduoju.

  Atsakyti
 2. Aleksejus
  4.04.2018 13:00

  Man tai yra grynai žiemiškas padažas, ypač šaltuoju metu adžika labai padeda. Aš pradedu jį virti vasaros viduryje, per porą mėnesių stengiuosi uždaryti bent 10 litrų talpos stiklainius, kurių mūsų šeimai užtenka tik rudeniui ir žiemai. Aš visada gaminu pagal vieną receptą, tai yra adžika su obuoliais ir krienais, esu įpratusi ir tiksliai žinau proporcijas, o receptas yra nuostabaus skonio, ką aš myliu, nesu kepęs kitų receptų, manau išbandyti, kas iš to išeis.

  Atsakyti
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas