Paprastas kriaušių uogienės su aguonomis žiemai gaminimo receptas

Geriausias kriaušių derliaus nuėmimo būdas - saldų patiekalą gaminti sultingi vaisiai. Kriaušių uogienė su keptomis aguonomis turi neįprastą išvaizdą, subtilią tekstūrą ir neįtikėtiną aromatą. Gurmanai sugalvojo daugybę skirtingų žieminių desertų gaminimo būdų ir vienas skaniausių yra kriaušių uogienės su aguonomis receptas.

Kriaušių uogienės gaminimo žiemai ypatybės

Norint atrasti naujus skonio derinius, nebus nereikalinga dėti įvairių prieskonių ir prieskonių. Verdant kriaušių uogienę, nerekomenduojama išeiti iš viryklės, nes masė greitai dega.

Norint, kad saldus gaminys būtų subtilesnio skonio, pirmiausia rekomenduojama nuo vaisių pašalinti žievelę. Norėdami tai padaryti, jie užpilami verdančiu vandeniu ir mirkomi šaltame vandenyje. Turi būti pašalinta per tanki oda. Norint minkštesnės tekstūros, rekomenduojamas trintuvas, tačiau vaisius taip pat galite minkyti šakute.

Kepimo metu susidarys putos, kurios turi būti pašalintos specialiu šaukštu.

šviežios kriaušės

Reikalingi recepto ingredientai

Norėdami paruošti neįprastą ir sveiką kriaušių desertą, jums reikės šių ingredientų rinkinio:

  • kriaušės - pusė kilogramo;
  • citrinos sultys - 3 dideli šaukštai;
  • granuliuotas cukrus - 150 gramų;
  • maisto aguonos - 2 dideli šaukštai.

Jei vaisiai yra per saldūs, virimui imamas mažiau granuliuoto cukraus. Žiemos derliaus skonį galima praskiesti citrina ir kitais citrusiniais vaisiais.

aguonų šaukštas

Žaliavų parinkimo taisyklės

Norint gauti kvapnų ir skanų desertą, pasirenkami tik prinokę vaisiai be sugadinimo požymių. Kriaušės gali būti bet kokio dydžio ir veislės, tačiau geriausi yra minkšti ir sultingi vaisiai.

Vaisiai, skirti ruošti desertą žiemai, yra tokio pat prinokimo, kad uogienė būtų vienalytė ir joje nebūtų per mažai paruoštų gabaliukų. Aguonoms ruošti patiekalus reikės maisto.

paruoštas desertas

Talpyklų paruošimas prieš pradedant procesą

Visi konservavimo konteineriai ir kiti priedai yra privalomai sterilizuojami. Medinis šaukštas ir dangteliai maišomi verdančiu vandeniu arba garais. Stiklinės talpyklos turi būti apdorojamos bet kokiu patogiu būdu: padėkite ir dešimt minučių palaikykite karštoje orkaitėje, pašildykite mikrobangų krosnelėje, palaikykite vandens vonelėje puode arba dvigubame katile.

Norint, kad ruošinys būtų laikomas ilgiau, rekomenduojama pasterizuoti užpildytus indus. Tam stiklainiai su turiniu uždengiami ir dedami į gilų indą su verdančiu vandeniu ir palaikomi dešimt minučių.

skardinės sterilizavimui

Virimo žingsniai

Pirmiausia reikia pradėti ruošti vaisius konservavimui: vaisiai nuplaunami, nulupami, šerdis supjaustoma ir kriaušė supjaustoma vienodais kubeliais. Tada gabalai sudedami į dubenį, užpilami citrinų sultimis ir apibarstomi granuliuotu cukrumi.

Maišant, masė paliekama dvi valandas, kad išsiskirtų sultys. Pasibaigus tam skirtam laikui, vaisiai perkeliami į lėkštę, virinami ir troškinami pusvalandį. Masę reikia nuolat maišyti mediniu šaukštu.

Toliau pusė ruošinio sumalama trintuve, o pasirinktos aguonos sėklos trinamos sausoje keptuvėje tris minutes. Aguonos sėklos sumaišomos su uogiene ir virinamos dar dešimt minučių. Lieka tik supilti gatavą patiekalą į indą ir susukti. Po dienos uogienė išimama saugojimui.

žalios kriaušės

Kaip teisingai laikyti ruošinius?

Jei saldžiųjų kriaušių ruošinys buvo suvyniotas į talpyklas, paruoštas pagal visas taisykles, tada leidžiama laikyti kambario temperatūroje. Tačiau norint padidinti tinkamumo laiką, rekomenduojama laikyti tamsioje ir vėsioje vietoje. Talpyklų turinys nepablogės per trejus metus. Stiklainiai be sterilizacijos vienerius metus laikomi šaldytuve.

Nėra apžvalgų, būkite pirmieji, kurie ją palieka
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas