Moliūgų veislių atviroje žemėje aprašymas ir charakteristikos

Yra daugybė lauko moliūgų veislių, kurios bus aprašytos žemiau. Dėl savo didelio dydžio ir auksinės spalvos moliūgas laikomas laukų karaliene. Jį augina daugelis daržovių augintojų. Daržovėje gausu vitaminų ir mineralų, skonis išsaugomas verdant, troškinant, kepant.

Bendroji informacija ir klasifikacija

Yra trys pagrindiniai moliūgų tipai:

  1. tvirta burna;
  2. stambiavaisiai;
  3. muskato riešutas.

Daržovių pasėliuose kiekvienos veislės moliūgai yra krūmai arba vijokliniai, dalimis arba su dideliais vaisiais, saldūs ir pusiau saldūs, turintys didelį ir mažą sėklų kiekį. Be to, išskiriamos pašarinės, valgomojo ir dekoratyvinės daržovių augalų grupės.

Lauko auginimui tinka bet kokia moliūgų rūšis. Renkantis atsižvelkite į būsimo derliaus tikslą, žemės sklypo dydį, klimato ypatybes.

Paprastasis moliūgas yra vienmetis augalas, kurio plonas, šliaužiantis stiebas siekia iki 8 metrų ilgio. Išilgai cilindrinio ar briaunoto stiebo ilgio susidaro daug šakų - antenų. Lapai dideli, nudažyti žaliai vaškine spalva. Lapų forma gali būti apvalios trikampės, penkiakampės, reniforminės. Palietus, lapų paviršius yra kietas su pūkais.

pailgas melionas

Augalas žydi nuo birželio iki rudens. Varpelio formos moliūgų gėlės yra šviesiai geltonos arba oranžinės spalvos, malonios aromato. Vaisiai formuojami įvairių formų ir gali skirtis spalva. Minkštimas yra geltonos arba oranžinės spalvos, sultingas ir saldus.

Butternut skvošas

Riešuto daržovės vaisiai yra apvalūs, plokšti, ryškiai išsiplėtę prie pagrindo, žiedkočiai yra penkiakampiai. Riešutų grupės veislės skiriasi skoniu, aromatu ir minkštimo nauda. Visų rūšių moliūgai yra termofiliniai ir vėlyvo nokinimo. Todėl jums reikia jį auginti per sodinukus.

Rudos arba pilkai gelsvos spalvos sėklos sėjamos paskutinėmis balandžio dienomis. Birželio pirmoje pusėje jauni ūgliai persodinami į atvirą žemę. Jei vaisiai nebuvo subrendę vasarą, tada nuėmus derlių jie gali būti paliekami brandinti šiltoje vietoje.

Ispaniška gitara

Vidurio sezono moliūgų įvairovė Ispaniška gitara pasižymi pailga forma iki 75 cm, apelsino minkštimu ir aukštu skoniu.Brandinimas prasideda po 112 dienų.

Žievė plona, ​​ryškiai oranžinė, paviršius lygus. Augalo stiebų ilgis yra 4 metrai. Jis skiriasi nuo kitų moliūgų pasėlių tuo, kad minkštimo masė sudaro 95% visos vaisių masės. Tinkamai prižiūrint, daržovės svoris siekia 8 kg.

Saldainiai

Populiari stalo butternut įvairovė yra „Candied Moliūgas“. Nurodo vidutinio vėlyvumo augalų grupę. Visiškas brendimas įvyksta per 140 dienų. Vaisiai platūs, plokšti. Spalva keičiasi nuo žalios iki šviesiai rudos, kai bręsta. Plaušiena yra sultinga, oranžinės spalvos, turi daug karotino ir cukraus. Vienos daržovės svoris yra 5 kg.

Vitaminas

Populiariausia veislė moliūgas laikomas vitaminu... Jis pasižymi dideliu derlingumu, gera laikymo kokybe ir gabenamumu. Minkštimas yra labai saldus, malonaus riešutų aromato.

Daržovių kultūra bręsta vėlai, moliūgai visiškai subręsta po 130 dienų. Rekomenduojama auginti daigais šilto klimato regionuose.

vitamino moliūgo

Skutimosi augalai vidutinio ilgio. Moliūgų vaisius Vitaminas turi pailgą formą, sveria apie 6,5 kg. Žievelė yra plona, ​​gelsvai oranžinės spalvos, šiek tiek briaunota šalia kotelio. Plaušiena yra tvirta ir švelni, ryškiai oranžinės spalvos.

Marmuras

Moliūgų veislė „Marmuras“ reiškia augalus, kurių vaisiai subręsta vėlai (praeina 130 dienų). Vaisiai yra dideli, plokšti. Žievelė yra raukšlėta pilkai žaliu atspalviu, su šviesiai pilkomis dėmėmis. Daržovės svoris siekia 10 kg. Interjeras oranžinis.

Nuimtas derlius išsiskiria gera laikymo kokybe, nesulūžta ir ilgą laiką išlaiko sultingumą ir saldumą. Veislę retai veikia ligos, ypač baltasis puvinys.

Muscat de Provence

Didelio derlingumo veislę „Muscat de Provence“ sukūrė prancūzų selekcininkai. Tai priklauso vidutinio nokinimo augalų grupei, vaisiai subręsta po 110 dienų. Skirtingai nuo kitų rūšių ir veislių moliūgų, šis augalas turi galingą stiebą, aukštą atsparumą ligoms. Daržovės turi plokščią apvalią formą su ryškiais kraštais.

Storos, šviesiai geltonos spalvos oda. Ryškiai oranžinė minkštimas yra skanus, sultingas, traškus, jame yra apie 10% cukraus. Vaisiaus svoris siekia 7 kg.

Riešutas

Moliūgų butternutas arba riešutas reiškia ankstyvas nokinimo veisles ir turi ilgą derliaus nuėmimo laiką. Kriaušės formos daržovės svoris yra apie 1 kg. Išsiplėtusioje moliūgo dalyje yra nedaug sėklų. Tankios žievelės spalva yra ryškiai oranžinė, minkštimas saldus, su muskato riešuto aromatu.

kriaušės formos kriaušė

Sprendžiant iš sodininkų apžvalgų, rūpintis riešutų moliūgu nėra sunku. Svarbiausia yra užtikrinti gausų laistymą, reguliarų dirvožemio atsipalaidavimą. Piktžolėms neturėtų būti leidžiama augti. Būtina periodiškai atlikti šlifavimą, nepamirškite susiraukti blakstienų ir užpilti trąšų.

Veislės su dideliais vaisiais

Didelės veislės laikomos stambiavaisiu moliūgu. Vaisiaus minkštimas yra saldus, kai kuriuose iš jų yra iki 15% cukraus. Veislės gerai toleruoja žemą oro temperatūrą. Sėklos gali būti kreminės, baltos arba rudos spalvos. Kamienas yra suapvalintos cilindro formos, stiebas yra be griovelių, lapai yra penkiakampiai.

Populiarios didelių vaisių moliūgų rūšys, skirtos atvirai žemei: „Titan“, „Smile“, „Crocus“, „Healing“, „Merchant žmona“, „Azure“. Aprašymas leis jums pasirinkti tinkamiausią veislę.

Kupchikha veislė sezono viduryje subręsta po 112 dienų. Augalas formuoja ilgas, galingas vagas. Vidutinis apvalių vaisių svoris yra 8 kg, tačiau jis gali siekti 20 kg, odelė yra oranžinės-geltonos spalvos. Minkštimas yra oranžinis, tvirtas, sultingas ir saldus.

sode auga moliūgai

Veislė vertinama dėl didelio derlingumo, geros laikymo kokybės ir pernešamumo, atsparumo ligoms. Minkštimas naudojamas grūdams, sriuboms, sultims gaminti.

Moliūgų žibintas

Lanar veislės moliūgas po 100 dienų suformuoja didelius vaisius, kurių svoris iki 7 kg, todėl stalo reikmėms jis priklauso vidutinio sezono augalų grupėms.Minkštimas yra oranžinės spalvos, sultingas ir traškus. Derliaus daržovės ilgą laiką laikomos išlaikant visus maistinius komponentus ir sultingumą.

Augalo blakstienos yra ilgos, todėl būtinai reikia prispausti. Dulkių kamienas dirvožemiu leidžia augalui ištraukti papildomas šaknis ir gauti daugiau mitybos raciono.

Rusiška košė

Tarpsezonio kraštams būdinga moliūgų veislė rusiška košė, skirta stalui. Nuo daigumo iki didelių vaisių nokimo praeina 115 dienų. Stiebas galingas, lapai pailgi, formuojasi iki 3–4 plokščių apvalių vaisių. Paviršius yra oranžinis su rausvu atspalviu ir šiek tiek briaunotas.

moliūgo trupiniai

Veislė rodo atsparumą ligoms, ji gerai laikoma. Minkštimas yra oranžinis, sultingas ir minkštas. Tinka gaminti įvairius grūdus, šoninius patiekalus, bulvių košes, sultis.

Veislių kieto žievės moliūgų

Įvairių rūšių kietmedžio moliūgų nokinimo metu oda tampa sumedėjusi ir tampa kieta. Visų rūšių moliūgai, kurie priklauso šiai grupei, bręsta anksti. Derlių galite nuimti rugpjūčio pabaigoje. Vaisiai nėra per dideli, tačiau grietinėlės spalvos sėklos yra didelės ir turi puikų skonį.

Gilė moliūgo

Gilė dažnai vadinama Gilė, nes maži vaisiai savo išvaizda primena aronijas. Stalo veislė Gilė, su ankstyvu nokinimu.

Minkštimas yra šviesiai geltonas, sultingas, minkštas, malonaus aromato. Oda gali būti įvairių spalvų: tamsiai žalia, oranžinė, oranžinė-žalia.

Bandelė

Ankstyvo nokinimo veislė moliūgų bandelė priklauso pietų grupei. Vaisiai nokinami 87 dieną. Blakstienos yra trumpos, iki 1 metro ilgio. Ant stiebo susidaro daug plokščių apvalių vaisių su mažomis baltomis juostelėmis, sveriančiais apie 1,5 kg.

Sultingas minkštimas yra geltonos spalvos, jame gausu vitaminų ir karotino. Surinktas didelis derlius laikomas ilgą laiką ir nepablogėja.

„Gymnosperms“

Tarp daugybės kietai užaugusių moliūgų veislių ypač svarbi yra gymnosperm rūšis, aprašyme nurodoma daug teigiamų savybių. Skiriamasis bruožas yra tas, kad sėklos nėra padengtos tankiu odeliu, bet plona plėvele. Šioje plėvelėje yra daug skaidulų.

moliūgų veislių

Vaisiai gali būti apvalūs, kriaušės arba cilindro formos, su lengvomis briaunomis. Spalva gali būti oranžinė, tamsiai žalia arba geltona. Visoms veislėms būdingas ankstyvas vaisių nokinimas. Jau po 3,5 mėnesio galite nuimti derlių.

Žalias moliūgas

Be geltonų ir oranžinių atspalvių, taip pat yra žaliųjų moliūgų veislių. Populiariausios veislės su žaliąja žievele yra: Princesės varlė, Freckle, Acorn, Harlequin, Altair.

Veislės Maskvos regionui

Maskvos regionui būdingos nestabilios oro sąlygos. Vasara gali būti sausa arba lietinga, o pavasarį gali pasirodyti šalnos. Todėl veislės turi gerai atsispirti nepalankiems veiksniams. Sodinimui turėtumėte pasirinkti plokščias žemės vietas, gerai apšviestas saulės.

Tarp visų moliūgų rūšių galite pasirinkti tinkamą veislę. Svarbiausia yra susipažinti su savybėmis. Aprašyme reikia atkreipti dėmesį į derlių, daržovių derliaus nokinimo periodą, atsparumą šalčiui ir ligoms.

žalias moliūgas

Populiarios Maskvos regiono veislės yra: Gribovskaya, Kroshka, Auksinis dubuo, Medical, Muscat, Candied.

Chitas

Rusijoje įrodyta veislė yra Kroshka moliūgai su vidutinio ankstyvumo nokinimu. Nuo daigumo iki techninės brandos užtrunka 120 dienų. Apvalios plokščios formos vaisiai neauga labai dideli, sveria ne daugiau kaip 3 kg. Tankios, sumedėjusios žievės spalva yra šviesiai pilka ar net beveik balta. Šviesiai geltonos minkštimas yra tankus, sultingas ir turi daug cukraus.

Augalas rodo gerą atsparumą ligoms, ypač antracnozei. Vaisiai ilgą laiką gerai laikomi.Priežiūra susideda iš purumo, ravėjimo, sugriebimo, reguliaraus laistymo ir privalomo tręšimo.

Vaizdinis

Kultūroje figmedžio moliūgas arba kitu būdu juodoji sėkla priklauso metiniam tipui. Stiebai tvirti, penkiakampio ilgio, gali siekti 20 metrų. Lapai primena figų (figų) lapus.

Vaisiai yra ovalios pailgos formos šviesiai žalios arba baltos spalvos su tamsiai žaliomis dėmėmis ir juostelėmis. Minkštimas yra sultingas, baltas. Vaisiaus svoris yra apie 4 kg. Vaisius galima laikyti 3 metus. Neįprastos juodos spalvos sėklos, panašios į arbūzų sėklas, tačiau tik dvigubai didesnės.

Saldus pyragas

Ankstyvas prinokęs saldus pyragas, skirtas naudoti stalui. Vaisiai, sveriantys 2–3 kg, yra oranžinės raudonos spalvos, suapvalinti-plokšti su ryškiais kraštais. Minkštimas yra geltonas, labai skanus, sultingas ir traškus.

Derlius yra nuolat didelis bet kokiomis oro sąlygomis. Vaisiai tinkami laikyti neilgai 3-4 mėnesius. Sėklos yra pakankamai didelės, baltos grietinėlės spalvos, turinčios ryškų kraštą išilgai krašto.

Melionas

Meliono moliūgas yra labai saldus, sultingas ir aromatingas, kvapas primena prinokusį melioną. Visiškas vaisių nokinimas įvyksta per 100 dienų. Stambūs moliūgai yra suapvalinti, šiek tiek išlyginti, rausvai oranžinės spalvos, sveria iki 30 kg.

Apibūdinant veislę, pažymėtas nepretenzingumas, didelis atsparumas šalčiui ir sausrai, gera laikymo kokybė, puikus skonis. Puikiai tinka auginti lauke. Meliono moliūgą galima dėti į bet kokius patiekalus, taip pat valgyti šviežius.

Šampaninis pastilas

Originali veislė yra „Champagne Pastila“. Vaisiaus forma yra pailgos elipsės forma, žievelė yra vidutinio storio, rausvos spalvos. Sultingas ir saldus minkštimas yra tankus, ryškiai oranžinės spalvos, užima beveik visą daržovės vidinę erdvę. Iš minkštimo sklinda malonus vanilės aromatas.

Ant vieno stiebo suformuojami keli vaisiai, sveriantys 2–3 kg. Nuimtas derlius ilgą laiką gerai laikomas. Vaisius galima valgyti šviežius arba perdirbtus.

Zorka

Didelio vaisiaus moliūgas Zorka laikomas skaniausiu, saldžiausių daržovių derliumi. Minkštime yra rekordinis cukraus ir karotino kiekis. Augalas priklauso vidutinio sezono veislėms. Laikotarpis nuo daigumo iki vaisių nokinimo trunka 115 dienų.

moliūgo sode

Augalas yra galingas, blakstienos vidutinio ilgio, vaisiai suformuoti apvalios plokščios formos, sveriantys iki 7 kg. Plonos odos paviršius yra lygus, pagrindinė spalva yra pilkai žalia su pilkai geltonomis juostelėmis ir dėmėmis. Minkštimas yra ryškiai oranžinis, tvirtas ir saldus.

Migdolų

Migdolų moliūgų veislei būdingas didelis derlius. Augalas priklauso vidutinio nokinimo veislėms, laikotarpis trunka 115 dienų. Blakstienos yra galingos, ilgos, iki 8 metrų ilgio. Moliūgai yra suapvalinti ir šiek tiek išlyginti. Paviršius lygus, šalia kotelio pastebimas lengvas briaunojimas. Vaisiaus svoris siekia 5 kg.

Nesubrendusios tankios žievės paviršius išsiskiria žaliu atspalviu, o subrendęs įgauna rusvai oranžinę spalvą su šviesiai rudos spalvos juostelėmis ir dėmėmis. Minkštimas yra gelsvai oranžinis, sultingas, tankus, traškus.

Rusijos moteris

Viena iš populiariausių moliūgų veislių yra rusų moteris. Vaisiai būdingi ryškiai oranžine spalva, forma primena sūkurį ar kriaušę. Tai priklauso nuo ankstyvo brendimo, daug derlingų ir šalčiui atsparių augalų. Laikotarpis nuo jų atsiradimo iki vaisių nokimo trunka 90 dienų. Vidutinio ilgio raukiniai. Vidutinis moliūgų svoris yra 3–4 kg, turinčio tankų, sultingą geltonos minkštimo ir meliono aromatą.

Veislė sodinama sėklomis tiesiai į atvirą žemę arba daigais Rusijos ir Ukrainos teritorijoje. Veislė gerai atlaiko šaltą orą, tačiau gerai netoleruoja šalčio, todėl auginant reikia atsižvelgti į šį veiksnį.

Hokaido moliūgas

Japoniškas moliūgas Hokkaido turi ankstyvą nokinimo periodą, auginimo sezonas trunka vidutiniškai 90 dienų.Kriaušės formos moliūgai yra maži, sveria nuo 1 iki 2,5 kg. Plona odos spalva gali būti ryškiai oranžinė, raudona, pilka arba žalia. Vaisiai ilgą laiką laikomi, geltonai oranžinė minkštimas yra sultingas, saldus, malonaus muskato aromato.

butternut skvošas

Sibiro, Uralo veislės

Sibiras išsiskiria šalnų išsaugojimu iki vasaros pradžios. Į šį veiksnį reikia atsižvelgti renkantis geriausią Sibiro moliūgų veislę.

Norėdami mėgautis minkštu, sultingu ir saldžiu moliūgu, turite pasirinkti veisles, pasižyminčias atsparumu šalčiui. Tinkamiausios veislės yra Smile, Freckle, Rossiyanka.

Terapinis

Ankstyvos prinokusios, stambiavaisės veislės yra „Healing“ moliūgai. Vaisiai sunoksta po 100 dienų. Svoris yra 4,5 kg. Moliūgai yra oranžinės spalvos, išlyginti, tačiau labiausiai paplitusi yra pilkai žalia odos spalva.

Minkštimas yra oranžinis, sultingas, aromatingas, su maloniu saldžiu poskoniu. Augalas gerai toleruoja nepalankias oro sąlygas, toliau vystosi šaltu oru ir yra silpnai jautrus kenkėjams bei ligoms. Nuimtas derlius pasižymi gera laikymo kokybe ir gabenamumu.

Perlas

Vidurio vėlyva moliūgų perlų veislė priklauso aukšto derlingumo pasėliams. Subrendusį derlių bus galima gauti po 110 dienų. Vaisiaus forma gali būti cilindro formos, apvali, ovalo formos. Prinokusi, plona, ​​sodriai oranžinė žievė. Minkštimas yra oranžinės geltonos spalvos, storas, sultingas, su riešutų aromatu.

Vaisiai yra dideli, jų svoris siekia 8 kg, o jų ilgis siekia iki 50 cm.Pailgėjusioje moliūgo dalyje yra nedidelis sėklų skaičius. Teigiamos savybės yra didelis produktyvumas, atsparumas šalčiui ir sausra. Nuimtą derlių galima laikyti visą žiemą.

Šypsokis

Kitas sveikas, skanus ir maistingas moliūgas yra „Smile“. Tai labai derlingi, anksti subrendę pasėliai. Ant vieno stiebo po 90 subręsta iki 7 apvalių sodriai oranžinės spalvos vaisių su šviesiomis juostelėmis.

auga sode moliūgai

Vidutinio storio moliūgo žievė, apelsinų minkštimas, labai saldi, tiršta ir meliono aromato. Vieno moliūgo svoris siekia 800 g. Kultūra neturi jokių specialių priežiūros reikalavimų. Parodo atsparumą sausrai ir šalčiui. Nuimtas derlius laikomas visą žiemą.

Pilka Volžskaja

Seraya Volzhskaya priklauso sezono viduryje ir stambiavaisiais moliūgais. Derlių galima pradėti po 3,5 mėnesio. Brandžių vaisių, kurių oda pilka, svoris siekia 9 kg. Apvalios formos daržovės, šiek tiek išlygintos prie pagrindo. Minkštimas yra kreminės geltonos spalvos, vidutinio tankumo ir saldaus.

Veislė gerai atlaiko sausrą, didelis derlius ilgą laiką laikomas ir lengvai transportuojamas.

Vaško moliūgas arba Benincasa

Vaško moliūgas ar Benincasa ilgą laiką gali būti laikomi. Skonis ir pateikimas išsaugomi 2–3 metus, tuo tarpu jį galima laikyti kambaryje. Minkštimas ir sėklos yra plačiai naudojamos kulinarijoje ir medicinoje.

geltonas moliūgas

Benincasa vaško moliūgas yra vienmetis augalas, turintis stiprią šaknų sistemą. Vargas gali būti pratęstas iki 4 metrų. Vaisiai formuojami apvalios arba pailgos formos. Vidutinis vaisių svoris yra 4–5 kg, didelių moliūgų - 10 kg. Neprinokusi žievelė yra padengta lipnia vaškine danga. Prinokę vaisiai turi lygų paviršių su storu vaškiniu sluoksniu ir baltu žydėjimu.

Saldžios veislės

Verta pasakyti, kad nepakanka pasirinkti saldžios moliūgų veislės sėklas, taip pat reikia teisingai sodinti ir auginti kultūrą. Cukraus kiekis gali sumažėti dėl šalčio, net trumpalaikio, drėgmės trūkumo ar pertekliaus, mineralinių trąšų trūkumo.

Veislės, turinčios saldų, sultingą minkštimą, yra šios: „Atlant“, „Crumb“, „Azure“, „Freckle“, „Migdolų“. Jie turi saldų, aromatingą minkštimą, kuris naudojamas gaminant desertus (uogienes, konservus, pyragus).

Porcelianinė lėlė

Įdomus moliūgų hibridas yra porceliano lėlės veislė. Nurodo vėlai subrendusius augalus, derlius prasideda po 4 mėnesių. Oda turi neįprastą mėlyną atspalvį su ryškiais briaunomis. Kiekvienas vaisius sveria 10 kg.

moliūgo ant žemės

Minkštimas yra tamsiai oranžinės spalvos, jame yra apie 14% cukraus. Minkštimas dažnai naudojamas kūdikių maistui. Veislė pasižymi dideliu atsparumu ligoms.

Saldainis

Ryškiai oranžinės spalvos moliūgai su dideliais vaisiais, stalo paskirtis - „Sweetie“. Tai vidutinio sezono pasėliai, subrendusio derliaus nuėmimas prasideda per 3 mėnesius. Apvalūs vaisiai vidutiniškai sveria 3 kg, tinkamai prižiūrint ir esant palankioms oro sąlygoms, svoris siekia 10 kg.

Veislė gerai išsilaiko. Blakstienos yra vidutinio ilgio, apie 1,5 metro, kiekvienoje jų susidaro 6 vaisiai. Minkštimas yra oranžinis, tankus, turintis daug vitaminų ir karotino. Sėklos yra stambios, kreminės spalvos, labai skanios.

Medus

Visos žinomos veislės yra pranašesnės už medaus moliūgus. Jam būdingas ankstyvas nokinimas. Pasėlį galima nuimti po 85 dienų. Ryškiai oranžinė žievė yra plona, ​​bet labai tanki. Minkštimas yra tankus, traškus, sultingas, iki 10 cm storio. Vieno suapvalinto vaisiaus masė yra apie 5 kg, pasėlis laikomas ilgą laiką.

Mielasis

Didelio derlingumo stalo veislė yra „Slasten“ moliūgai. Augalas turi ankstyvą brandą. Jis gerai toleruoja šilumą ir sausrą. Kojos yra vidutinio ilgio, lapai yra šviesiai žali.

Vaisiai yra apvalios formos, su ryškiais segmentais, sveriantys 5 kg. Žievė yra tamsiai žalia. Minkštimas yra oranžinės spalvos, traškus, sultingas ir daug cukraus. Nuimtas derlius ilgą laiką išlaiko savo skonį.

Žiemiškai saldus

Saldus žieminis moliūgas priklauso vėlyvai prinokusioms, derlingoms veislėms. Nuo pirmųjų ūglių atsiradimo iki nokinimo praeina 130 dienų. Kultūra yra vidutinio dydžio, suapvalinta ir plokščia, su ryškiais segmentais, sverianti iki 10 kg. Oda yra tamsiai pilka su šviesiai pilkomis dėmėmis.

Vaisiaus minkštimas yra oranžinis, sultingas, tankus, malonaus aromato ir daug cukraus. Veislė vertinama dėl skonio, geros laikymo kokybės, pernešamumo ir didelio atsparumo ligoms.

Vaikų gurmanas

Moliūgų hibridinis vaikų delikatesas nurodo vidutinio sezono veisles. Vaisiai nokinami pasėjus sėklas po 4 mėnesių. Ant kiekvienos blakstienos susidaro daug vaisių, sveriančių 3 kg. Daržovės forma yra išlyginta, tanki žievė yra ryškiai oranžinė. Minkštimas yra storas, sultingas, saldus, šviesiai geltonos spalvos.

Hibridinės veislės

Tarp moliūgų veislių hibridinės veislės yra vertinamos dėl skonio ir kokybės. Be to, augalams būdingas padidėjęs atsparumas nepalankioms oro sąlygoms ir priežiūros klaidos. Populiarių moliūgų hibridų pavadinimai: Kashtanka F1, Mėgstamiausias F1, Oranžinis medus F1.

hibridinės veislės

„Kaštankos“ hibridas, skirtas naudoti stalui, reiškia vidutinio sezono pasėlius. Derliaus nuėmimas prasideda per 115 dienų. Augalas turi ilgas blakstienas su daugybe vaisių porcijomis. 2 kg sveriančio vaisiaus forma yra apvali, šiek tiek briaunota. Oda yra šviesiai žalia, su šviesiai pilkomis juostelėmis.

Kaštonos hibrido skonio savybės yra aukštos, daržovių augintojai gauna pastoviai aukštą derlių, net jei nesilaikoma agrotechnikos reikalavimų ir nepaisoma blogų oro sąlygų, pasėlis tinkamas ilgai laikyti.

Hibridinis „Lyubimitsa“ laikomas sezono viduriu. Auginimo sezonas trunka 120 dienų. Stalo daržovė. Augalas sudaro ilgas blakstienas su daugybe porcijinių moliūgų. Vaisiai, sveriantys 2,5 kg, yra plokšti apvalūs, odelė yra tamsiai žalia su šviesiai žaliomis juostelėmis.

Vaisiaus minkštimas yra ryškiai geltonas, sultingas, tvirtas ir aromatingas. Tinka dietiniam ir kūdikių maistui. Nuimtas derlius tinkamas ilgai laikyti.

Nėra apžvalgų, būkite pirmieji, kurie ją palieka
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas