Autorės pomidorų sėklų iš veisėjos Myazina charakteristika ir aprašymas

Pomidorų sėklos yra bene paklausiausios žemės ūkio rinkoje. Iš tiesų nė viena namų šeimininkės virtuvė negali išsiversti be šios populiarios daržovės. Tokia pomidorų paklausa prisideda prie padidėjusios jų paklausos ir atitinkamai padidėjusių pačių pomidorų veislių poreikių. Autorinės pomidorų veislės tapo labai populiarios šiuolaikiniame pasaulyje.

Lyubov Myazina yra toks garsus veislė ir įvairių veislių pomidorų veisėja. Asmeninėje savo pačios kolekcijos kolekcijoje jau yra 25 pomidorų veislės: 11 mažo dydžio veislių, skirtų atviram dirvožemiui (skiriasi forma ir nokinimo laiku), 11 stambiavaisių pomidorų veislių ir 3 vyšnių veislių.

Be pomidorų veislių, autoriaus mėgėjų kolekcija buvo papildyta 39 hibridais, iš kurių 15 yra per mažo dydžio veislės, puikiai tinkančios tiek atvirame dirvožemyje, tiek šiltnamiuose. Šios veislės yra ankstyvos brendimo metu. Jų pagrindinė paskirtis yra pramoninė sulčių, kečupų, padažų gamyba.

Privačioje autoriaus kolekcijoje, be pomidorų, yra ir paprikų bei agurkų, vaisių nėra.

Šiek tiek istorijos

Norėdami nuspręsti įsigyti šio autoriaus sėklas, turite geriau ją pažinti.

Daugybę metų Lyubovas sėkmingai dirbo Moldovos daržovių auginimo ir drėkinamo žemės ūkio tyrimų institute. Būtent čia ji įgijo reikiamą patirtį ir tapo aukštos klasės specialiste. Jos mokytoja buvo profesorė, žemės ūkio mokslų daktarė Guseva Liudmila Ivanovna, žinoma visoje Sovietų Sąjungoje.

Privalumai pomidorų Myazina

Myazinos pomidorai turi nemažai privalumų. Pagrindinis tokių hibridų pranašumas yra natūralūs apdulkinimo būdai, selekcininkas augalus apdulkina rankomis.

Gamindama veisles autorė naudojasi tik natūralios atrankos metodu, kai daugelį metų buvo atrinktos ir tobulinamos tik geriausios tam tikros daržovės veislės.

Taigi selekcininko kolekcijoje nėra genetiškai modifikuotų vaisių.

Visos pirmiau išvardytos veislės ir hibridai yra įtraukti į Rusijos Federacijos valstybinį registrą.

Aukštą daržovių kokybę patvirtina autorių teisių sertifikatai ir patentai.

Daržovių paskirtis

Autorius rekomenduoja visų rūšių pomidorus naudoti:

  1. Paruošiamos šviežios salotos.
  2. Įdarų patiekalų naudojimas skirtingų spalvų pomidorais.
  3. Užšalimas žiemai.
  4. Sulčių paruošimas.
  5. Virimo kečupai, padažai, lecho.
  6. Konservuoti pomidorai kaip marinuoti ar marinuoti.
  7. Virkite pomidorų pastą ir įvairius užpilus barščiams.
  8. Pomidorams džiovinti.

pomidorai iš myazina

Daug daugiau skirtingų virimo variantų priklauso nuo jūsų fantazijos ir pageidavimų, šeimininkė, pasodinusi bet kurią iš pomidorų veislių, tikrai sugalvos, kaip juos sėkmingai pritaikyti.

„Myazina“ pomidorų įvairovė leidžia pasirinkti norimą veislę ar hibridą kiekvienam skoniui ir lygioms spalvoms. Šios autorės pomidorų spalvų schema yra įvairi, jos kolekcijoje yra raudonų, geltonų, oranžinių, rožinių ir net rudų pomidorų.

Kalbant apie nokinimą, taip pat yra ankstyvų nokinimo veislių, taip pat vėlyvųjų veislių ir hibridų.

Trumpos pomidorų savybės atsižvelgiant į nokinimą

Norėdami padėti jums padaryti teisingą pasirinkimą, trumpai pamąstysime apie pomidorų veisles atsižvelgiant į jų nokimo laiką.

Itin ankstyvos veislės

Mūsų selekcininko kolekcijoje yra daugiausia tokių pomidorų: 36 veislės, tai yra: atletas, auksinė uošvė, ankstyva sniego balta, Maskva, vaikų darželis, Katrina, vaikai, Šiaurės karalienė, žavesys, sniego senelis, mano meilė, Cherripalchik, Cerrinano, sniego karalienė, super prizas, „Gladiatorius“, „Chanson“ ir daugelis kitų.

Tokie pomidorai laikomi super anksti, nes derlius pradedamas skinti jau praėjus 85–90 dienų nuo sėklų pasodinimo. Beveik visos šios veislės pomidorus reikia suspausti, formuoja grupes, turi puikų pateikimą ir gerą skonį. Visos deklaruotos ankstyvosios veislės yra derlingos ir tinkamos vartoti tiek šviežiam, tiek perdirbti.

Vaisių dydis yra labai įvairus: yra ir didelių vaisių, ir mažų pomidorai - vyšnia... Tokių daržovių spalvų schema taip pat yra labai įvairi: yra ir įprastų skardinių, ir labai neįprastų saulės spalvos pomidorų.

Vidutiniškai ankstyvos veislės

Šie pomidorai taip pat yra labai derlingi. Prinokusios daržovės pradedamos skinti praėjus 90–105 dienoms po sėklų pasodinimo. „Lyubov“ privačioje kolekcijoje yra 27 tokių veislių tipai: „Frigate“, „Snowfall“, „Kudesnik“, „Zastolny“, „Scarlet Sails“, „Duchesse“, „Extreme“ ir kitos. Jie taip pat labai tinka konservavimui, šviežiam vartojimui. Daržovės yra atsparios skilinėjimui, turi puikią išvaizdą ir puikų skonį. Tokie pomidorai yra įvairūs tiek formos, tiek spalvos. Yra taisyklingos apvalios formos vaisiai, yra ilgi ir ploni, kaip paprikos formos, yra ryškiai raudonų vaisių ir sodrios geltonos spalvos.

grožis iš myazina

Auginimo metodai

Šios veislės pomidorai iš autoriaus yra užauginti kaip ir kiti jų giminaičiai.

Tačiau čia yra keletas niuansų.

Svarbu prisiminti! Itin ankstyvosios veislės yra tinkamos auginti šiltnamiuose. Priešingu atveju mūsų juostoje atvirame lauke jie gali mirti per naktines šalnas.

Tiek ultra ankstyvosios, tiek vidutinio ankstyvumo veislės auginamos iš sodinukų. Tam sėklos pirmiausia sodinamos į konteinerius, kuriuose dirvožemis tręšiamas ir sudrėkinamas bei dedamas į šiltą vietą. Norėdami pagreitinti augimo procesą, konteinerius galite uždengti stiklu, periodiškai pakeldami stiklą ir pašalindami kondensaciją. Kai ant sodinukų atsiranda tikri 2–3 lapai, jie panardinami į atskirus vazonėlius.

Tada jie laukia, kol daigai užauga ir sustiprės, periodiškai jie sudrėkina ir sukietėja. Kietėjimui reikia palaipsniui išnešti vazonėlius į lauką. Iš pradžių 1–2 valandas, palaipsniui skirdami laiką visai dienai. Augalai gali būti sodinami atvirame dirvožemyje, kai daigai bent dieną buvo lauke.

Koliziejus iš myazina

Prieš sodinant į atvirą žemę, pirmiausia paruošiamos skylės. Jie daugiausia dedami į šaškių lentos modelį. Skyles reikia laistyti ir patręšti natūraliu humusu.

Augimo procese daigus reikia periodiškai laistyti. Šiems tikslams naudojama lašelinė laistymo sistema.Pomidorai yra atsparūs sausrai augalai ir nemėgsta perteklinės drėgmės, todėl svarbiausia nepersistengti laistant, viskas turėtų būti saikingai.

Taip pat būtina reguliariai pašalinti piktžoles, atlaisvinti dirvą. Viršutinį apdailą galima atlikti ne dažniau kaip kartą per tris savaites.

Vasaros gyventojų ir sodininkų apžvalgos rodo aukštą tokių pomidorų atsparumą įvairioms ligoms ir kenkėjams. Tie, kurie pasodino tokius pomidorus, teigia, kad autoriui pavyko hibridų skonį kiek įmanoma labiau suderinti su veislės vaisiais.

Laikydamiesi paprastų auginimo ir rūpinimosi rekomendacijų, kiekvienas vasaros gyventojas savo svetainėje gali užauginti skanius ir gražius vaisius.

Nėra apžvalgų, būkite pirmieji, kurie ją palieka
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas