Kokios yra geriausios, produktyviausios ir ligoms atsparios pomidorų veislės šiltnamiui

Kurie pomidorai geriausiai sodinami šiltnamyje, priklauso nuo to, kokį rezultatą nori gauti augintojas. Skirtingos pomidorų veislės turi savo nokinimo laiką, dydžiai gali būti su maža slyva ar net siekti 1 kg, jie skoningai saldūs ar malonaus rūgštumo. Tačiau galima nustatyti ir kitus kriterijus, kurie bus esminiai renkantis.

Geriausio vaizdo nustatymo ypatybės

Kuriuos pomidorus geriau sodinti šiltnamyje? Geriausias pomidorų sėklas šiltnamiui reikėtų pasirinkti pagal keletą svarbių parametrų. Reikia atsižvelgti į kulinarinę paskirtį, šiltnamio patogumo laipsnį, derlingumo lygį, uogų skynimo laiką, atsparumo ligoms stiprumą.

Šiltnamiui galite pasirinkti veisles ir hibridus. Pastarosios yra gaunamos kryžminant veisles. Bet jūs negalite rinkti sėklų iš jų ateityje sodinti. Nuo veislės sėklos gali būti tinkamos vėlesnei sėjai.

Veisėjai reguliariai kuria naujas šiltnamio veisles ir pomidorų hibridus. Jie išsiskiria dideliu derlingumu, daug geriau toleruoja blogą orą ir nepakankamą priežiūrą. Populiariausios naujos šiltnamių pomidorų veislės, remiantis daugybe teigiamų daržovių augintojų apžvalgų, yra „Druzhok F1“, „Tornado F1“, „Empire“, „Snow Tale“.

„Druzhok F1“ pomidorai anksti bręsta. Pasėlis tuo pačiu metu sunoksta, yra gerai laikomas ir transportuojamas. Auga neaukštai, iki 60 cm, tačiau dėl didelio vaisių skaičiaus jis turi būti pririštas prie atramos. Apvaliai raudoni vaisiai sveria 110 gramų.Maiklios saldaus, saldaus skonio mėsos vidus.

Pomidorai Druzhok F1

Patyrę daržovių augintojai kasmet bando sodinti naujas veisles savo sodo sklypuose, be įrodytų mėgstamų pomidorų. Naujųjų mėgėjams galima išskirti šias geriausias 2018 metų šiltnamiams skirtų pomidorų veisles: „Kronos F1“, „Alsou“, „Banana Legs“, „Sprinter“.

Norėdami sodinti pomidorų krūmą šiltnamyje, taip pat turite atsižvelgti į konstrukcijos aukštį. Kai kurioms veislėms reikia papildomai sustiprinti stiebą, nes jų augimas gali būti didesnis nei 2 metrai.

Geriausios šiltnamio pomidorų veislės turi skirtingą stiebų aukštį.

Žemiausios geriausios šiltnamiams skirtų pomidorų veislės išsiskiria tuo, kad stiebo aukštis ne didesnis kaip 75 cm., Stiebas yra galingas, storas. Jie reikalauja minimalios priežiūros. Šios rūšys gali būti klasifikuojamos kaip per mažos: liūto širdis, paršelis, Aliaska, Pyshka F1, persikas.

pomidorai šiltnamyje

Veislės, kurių augimas ribotas, išsitempia iki vieno metro ir sustabdo jų augimą. Būtina suformuoti stiebą prie įvorės, būtina atlikti suspaudimo procedūrą. Plačiai žinomus vidutinio dydžio šiltnamio pomidorus sudaro: rausvasis medus, „Sultan F1“, „Dama“, „Baby F1“.

Aukštos rūšys dažnai būna su dideliais vaisiais.Jie negali pasigirti dideliu atsparumu ligoms, užauga iki dviejų metrų ir rekomenduojama skirti laiko stiebo formavimui. Būtina pastatyti atramą surišimui ir reguliariai nupjauti šonines šakas.

Geriausios pomidorų veislės šiltnamiams, kurių krūmo aukštis neviršija 2 metrų: grybų krepšelis, madam, rožinis caras.

Unikalus skonis

Kaip pasirinkti tinkamą ir tinkamą veislę, pomidorų skonis vaidina svarbų vaidmenį. Ne visiems patinka rūgštus atspalvis. Todėl buvo sukurtos saldžios pomidorų veislės, kurios savo mėsingumu pritrauks mažai sėklų.

pomidorų krūmai rausvas medus

Saldžiausios daržovių veislės, pasak patyrusių ekspertų šiuo klausimu, yra: „Eldorado“, „Rožinis medus“, „Medaus spa“, „Mishka clubfoot“, „Cardinal“. Šios veislės ne tik turi neprilygstamą skonį, bet ir yra tvirtos. Jie gerai toleruoja šilumą ar šaltį, mikroelementų trūkumą dirvožemyje, taip pat priešinasi virusams ir bakterijoms.

Eldorado gali užaugti iki 90 cm, rekomenduojama suformuoti du stiebus prie krūmo. Kiekviename krūme yra 5 šakos, ant kurių suformuojami gelsvai oranžiniai vaisiai, sveriantys apie 400 g., Saldus, sultingas minkštimas yra padengtas plona, ​​bet tanki oda. Augalas turi būti laistomas, atlaisvinamas ir tręšiamas laiku.

Eldorado pomidoras ant stalo

Medaus prieskonių veislei būdingos vidutinės vaisių formavimo ribos. Iš vieno krūmo galima pašalinti iki 5 kg derliaus. Stiebas ištemptas iki 175 cm aukščio, todėl reikalingas surišimas. Vaisiai bręsta palaipsniui visą vasarą. Geltonai prinokę pomidorai ilgą laiką laikomi, įtrūkimai nebūdingi.

pomidorų krūmai medaus spa

„Mishka Clubfoot“ veislė įsimins ne tik dėl saldaus, malonaus skonio, bet ir dėl daugybės uogų. Jis pasižymi dideliu atsparumu daugeliui patogenų ir turi vidutinio brandumo ribas. Spalva gali būti skirtinga, o svoris kartais siekia 900 g. Prinokusios uogos turi daug cukraus.

pomidorų sėklų meškiukas

Kremą su cukrumi galite išbandyti anksti, jau po 83 dienų. Krūmas gali užaugti iki 140 cm., Vaisiai turi geltoną atspalvį, išvaizda primena slyvą, juose gausu karotino, svoris tik 18 g. Pomidorai ilgą laiką laikomi išlaikant skonį ir formą.

pomidorų išvaizda Cukraus grietinėlė

„F1“ rankinė džiaugiasi bordo-raudonais vaisiais, sveriančiais 245 g, o brandinimo riba yra vidutinė. Forma taip pat neįprasta, kubo formos. Krūmas užauga iki 185 cm, jam reikia keliaraiščio, nupjaunant šonines šakas ir formuojant stiebą. Tanki, bet švelni oda neleidžia įtrūkti ir prisideda prie geros pomidorų laikymo kokybės.

Pomidorų rankinė F1

Atsparumas ligoms

Uždaras šiltnamio plotas prisideda prie greito ligų plitimo. Kadangi dirvožemio sudėtis išlieka pastovi, gali būti sunku atsikratyti grybų ir bakterijų. Būtina dezinfekuoti kambarį ir reguliariai jį vėdinti.

Dažniausiai augalai suserga dėl laistymo režimo pažeidimo, staigių temperatūros svyravimų, tankaus sodinimo lovose ir nepakankamos priežiūros. Todėl, jei nėra pakankamai laiko išvykti, nėra patirties ar kitų priežasčių, reikia pasirinkti sėklai atsparias ligas.

Geriausios šiltnamių veislės, kurios išsiskyrė dėl nuolatinio, didelio atsparumo daugeliui įprastų pomidorų infekcijų.

Daržovių augintojai daro gerą įspūdį apie vidutinio ankstyvumo veislę „Virtuoso F1“. Aukštyn augalas gali siekti iki 185 cm., Priežiūra apima stiebo formavimąsi. Vaisiai sunoksta per 105 dienas, turi bordo-rausvo atspalvio, plokščią apvalią formą, sveria apie 145 g. Jie toleruoja nepalankias oro sąlygas ir neleidžia užsikrėsti daugybe virusų.

pomidorų Virtuoso F1 ant dostochkos

Jei pasirinksite „F1 Gold Bead“ sėklas, tada jau 94-ą dieną galite nuimti didelį derlių. Prinokę vaisiai yra rutulio formos, ryškiai oranžinės spalvos. Šepetėlyje gali būti apie 20 saldžių, sultingų pomidorų, sveriančių 15 g.

pomidorų aukso granulės F1 išvaizda

Kardinolas šiltnamyje gali užaugti iki dviejų metrų. Krūmas reikalauja suformuoti stiebą, kuris yra sustiprintas. Rožiniai aviečių vaisiai dedami ant 8 gabaliukų grupių ir gali sverti iki 650 g.Veislė toleruoja šaltį, retai suserga.

Pomidorai kardinolas šiltnamyje

Apelsinų milžinas džiugins jus ne tik dideliu atsparumu daugeliui patogenų. Pavadinimą teisingai galima priskirti vaisinėms pomidorų veislėms, skirtoms šiltnamiui. Vaisių formavimasis pradžiugins per 103 dienas. Baigę brandinti, jie tampa oranžiniai, o jų masė yra apie 450 g.

pomidorų apelsinų milžinas

Subtilus atspalvis

Dauguma šiltnamio efektą sukeliančių rožinių pomidorų nuo raudonųjų skiriasi tuo, kad juose yra daugiau maistinių medžiagų. Jie taip pat turėtų būti prižiūrimi ypatingai. Rožiniams pomidorams reikia daugiau dirvos drėgmės ir jie lengviau reaguoja į naudojamas trąšas. Aukštus stiebus reikia sutvirtinti ir pašalinti šonines šakas.

Sodinti šiltnamyje galite pasirinkti šias geriausias ir populiariausias rožinių pomidorų veisles.

Rožinis medus yra geriausia derlingų pomidorų veislė šiltnamiui. Didelės pailgos uogos turi aviečių-rausvos spalvos atspalvį, jų svoris siekia 1 kg. Jie pradeda bręsti po 104 dienų. Krūmai užauga iki 1,5 metro, todėl reikia surišti ir suspausti. Saldūs pomidorai neturi net rūgštingumo užuominos. Plona oda blogai dirba užkirsdama kelią įtrūkimams, todėl vaisiai ilgai nėra laikomi.

pomidorų medaus rausva rankoje

Rausvosios razinos prisimenamos dėl mažų raudonų vaisių, kurių kiekvienoje šakoje yra iki 45 vienetų. Jis driekiasi iki 1,5 metro. Veislė gerai atlaiko ligas, vystosi net esant blogam orui. Pailgos uogos sveria vidutiniškai 75 g ir nokinimo metu tampa rausvos. Prinokusios daržovės ilgą laiką gali kabėti ant šakų ir nesukrėsti, o nuimtas derlius gali būti ilgai laikomas.

pomidorų rausvos razinos ant stalo

Rožinis stebuklas F1 patiks augintojams dėl savo išvaizdos ir skonio. Ryškiai rausvai rausvi vaisiai sveria apie 110 g., Ant vienos šakos gali kabėti iki 5 vienetų. Kaip trūkumą daržovių augintojai pažymi trumpą galiojimo laiką.

pomidorų sėklos Pink Miracle F1

Turtingos dovanos

Geriausių pomidorų, skirtų šiltnamiui, veislių apžvalgos leido išsirinkti pačias derlingiausias veisles, pasižyminčias kitomis geromis savybėmis. Didelio derlingumo pomidorų veislės šiltnamiams gali būti lemiančios (jums reikia reguliariai nupjauti šoninius ūglius) ir neapibrėžtos (krūmai, kurie auga aukštai ir juos reikia formuoti).

Kokios pomidorų veislės yra produktyviausios šiltnamiams, įvertinimas su trumpu rūšių aprašymu padės suprasti.

Sniego leopardui būdingas vidutinis vaisių formavimo laikotarpis ir derlių bus galima nuimti per 107 dienas. Augalas trumpas, apie 55 cm, atsparus karštam ar šaltam orui. Būtina įdiegti atramą. Aviečių-rausvo atspalvio vaisiai, glotnaus, apvalaus paviršiaus, sveriantys apie 250 g. Kadangi jie sunoksta anksti, jis neturi laiko užklupti daugumos rūšių ligų plitimo.

pomidorų sniego leopardas

Rio Grande subręsta nuo išlaipinimo dienos per 116 dienų. Aukščio stiebai ištempti maždaug iki 1 metro. Reikia suspausti ir susieti. Vaisiai yra slyvos formos, oranžinės spalvos, sveria apie 125 g. Patys skaniausi yra tiriamos veislės vaisiai, minkštimas įsimenamas dėl sultingo, saldaus skonio. Gali vystytis esant sausam, karštam klimatui ir be reguliaraus laistymo.

pomidorų sėklos Rio Grand

Vechnyi Zov veislės krūmai užauga iki 75 cm aukščio, derlius yra ypač didelis. Ant šakos dedami raudonos spalvos, apie 600 g svorio vaisiai, kurie pradedami skinti po 85 dienų. Uogų forma yra išlyginta būdinga paviršiaus briauna.

pomidorų amžinasis skambutis lėkštėje

Intuicija F1 pradeda formuoti vaisius jau 112 dienų po sėklų pasėjimo. Jei neprispausite viršaus, jis gali pasiekti iki 2,6 metro. Raudonos spalvos, apvalūs pomidorai turi ploną, bet pakankamai tvirtą odelę. Jie nėra linkę į įtrūkimus. Minkštime yra daug cukraus, todėl jie patiekalui suteikia ypatingą skonį ir aromatą.

pomidorų sėklos Intuicija F1

„Ivanhoe F1“ veislė gali patikti dideliu derlingumu. Stiebas užauga didelis ir galingas, jame gali tilpti daugybė to paties dydžio raudonų daržovių grupių. Daržovė yra atspari daugumai virusų ir grybelių. Apžvalgos rodo, kad auginant nereikia naudoti chemikalų.

pomidoras „Ivanhoe F1“ rankose

Didelio derlingumo šiltnamio pomidorų veislėms reikia papildomos priežiūros ir dėmesio. Pagal schemą būtina atlikti lapų ir šaknų šėrimą. Net jei įvorės yra mažos, jas reikia sustiprinti. Suspaudimo procedūra reikalinga kas dvi savaites. Rekomenduojama laiku atlaisvinti, laistyti ir ravėti žemę.

Įvairus rinkimo laikas

Geriausios pomidorų veislės, skirtos šiltnamiams su vėlyvo nokinimo ribomis, dažniausiai skirtos patiekalams ruošti žiemai, ankstyvosios daržovės gali būti valgomos šviežios arba dedamos į salotas.

Dauguma augintojų pasirinko geriausias pomidorų veisles šiltnamiams su ankstyvu vaisių formavimu.

F1 bičiulis pradeda bręsti po 87 dienų. Krūmai nėra per daug šakoti, jie užauga apie 60 cm aukščio.Jūs taip pat galite sodinti ant atvirų lovų, tačiau pomidoras geriau jaučiasi šiltnamio viduje. Pomidorai, raudoni su oranžiniu atspalviu, sveria apie 105 g, jie ilgai laikomi dėl tankios struktūros. Veislė skiriasi nepretenzingai dirvožemio sudėčiai ar oro sąlygoms, toleruoja temperatūros svyravimus ir retai suserga.

Šiltnamyje pomidorų veislė „Ilyich F1“ duos sodrų derlių, retai suserga, o raudonėlį su oranžinio atspalvio vaisiais galima paragauti po 87 dienų. Pomidorai šiltnamyje gali užaugti iki 155 cm aukščio. Kiekvienos daržovės masė yra 110 g. Forma šiek tiek suspausta, pastebimai briaunojant šalia kotelio. Šiltnamyje jis dažnai yra veikiamas viršutinio puvinio.

pomidorų krūmai Ilyich F1

Mano meilė F1. Krūmai gali ištempti iki 120 cm .Norint padidinti vaisių formavimo skaičių, rekomenduojama atlikti prispaudimą. Vaisiai užauga dideli, jų svoris gali siekti 210 g, forma pailgi, su maža nosine ties pagrindu. Ryškiai raudona lygi plona oda, esanti po ja, slepia saldžias, saldžias vidų.

Šiltnamio pomidorai veislės Pervoklashka priklauso mažo dydžio, anksti bręstančioms veislėms. Stiebas užauga ne daugiau kaip 90 cm, tačiau reikia surišti. Norint gauti kuo didesnį derlių, rekomenduojama suformuoti iš trijų stiebų. Ryškiai rausvos spalvos prinokę vaisiai sveria apie 170 g, forma šiek tiek išlyginta.

pomidorų sėklos Pervoklashka

Afroditė leis jums mėgautis savo pirmosiomis daržovėmis po 78 dienų. Jų stiebo aukštis siekia tik 55 cm, tačiau geriau jį pririšti prie atramos, nes plonas stiebas po vaisių mase gali sulūžti. Kiekvienoje šakoje gali būti 7 apvalūs, raudonai raudoni pomidorai, sveriantys apie 95 g.

Derliaus nuėmimui rugpjūčio mėnesį šiltnamiuose su vėlyvo nokinimo ribomis rekomenduojama sodinti pomidorų sėklas. Geriausios vėlyvųjų pomidorų veislės.

pomidorai Afroditė ant šakos

Pomidorų veislė „De Barao“ tarp sodininkų yra žinoma dėl puikių savybių. Tai priklauso didelio derlingumo pomidorų veislėms, skirtoms šiltnamiams. Iš vienos šaknies bus galima pašalinti iki 9 kg daržovių. Žemei, kurioje turėtų būti auginamos rūšys, turi būti būdingas derlingumas. Augalas atsparus daugeliui virusų ir bakterijų.

De Barao pomidorai ant stalo

Andreevsky Surprise veislės pomidorus galima atpažinti pagal jų galingą stiebą, kurį reikia formuoti ir stiprinti. Augintojai atkreipia dėmesį į tai, kad ant tokio aukšto augalo nėra labai daug vaisių. Raudonos uogos su rausvu atspalviu sveria apie 350 g, turi suapvalintą ir plokščią formą. Kultūra gerai toleruoja šviesos trūkumą.

pomidorų sėklos Andreevsky staigmena

Rinkos stebuklas priklauso vidurio vėlyvai nokinimo grupei, jis ištraukiamas iki 130 cm aukščio.Rudonaus atspalvio vaisiai turi apvalią, šiek tiek pailgos formos formą. Uogų masė siekia 350 g. Tai vaisiniai pomidorai. Dažnai puvimas.

pomidorai Stebuklai rinkoje

Šiltnamio efektą sukeliančių pomidorų įvairovė Rudasis cukrus pritrauks dėmesį dėl savo neįprastos rudos-rudos spalvos. Jis pasižymi vėlyvu nokinimu, toleruoja šaltą orą ir atkakliai apsaugo nuo ligų. Auga iki 2,5 metro šiltnamyje. Vaisiai nėra labai dideli, sveria apie 110 g.Skonis puikus, vidus mėsingas, saldus, turintis pakankamai sulčių.

pomidorų rudojo cukraus ant stalo

Didelio vaisiaus rūšys

Didelio vaisiaus pomidorai gali tapti tikra šiltnamio puošmena ir pasididžiavimu. Jų svoris kartais gali viršyti 800 g. Derlius yra didelis ir aukštos kokybės. Dideles pomidorų veisles malonu auginti, todėl nepatartina pradėti jų ruošti sultims, padažams, salotoms laikyti žiemai.

Populiariausios pomidorų veislės šiltnamiams, kurios išsiskiria didelėmis, skaniomis uogomis.

Oranžinis stebuklas išsiskiria didelėmis daržovėmis, sveriančiomis daugiau nei 155 g. Tai reiškia saldžiųjų pomidorų, skirtų šiltnamiams, veisles. Jie pradeda dainuoti anksti. Ant šepetėlio susidaro 5 ovalios formos oranžinės geltonos spalvos uogos. Oda plona, ​​stangri, bet ne kieta ir neleidžia įtrūkti.

pomidoras Oranžinis stebuklas sode

Pomidorų veislės šiltnamiui nėra išsamios, neminint pavadinimo Pink Elephant. Laikantis dirvožemio laistymo ir tręšimo taisyklių, kiekvienas krūmas duos didelį, gausų, saldų derlių. Stiebas gali užaugti iki 1,5 metro, todėl reikia jį tvirtai surišti ir atlikti suspaudimą.

Vidutinis svoris yra 500 g, bet jis gali siekti 1 kg. Tamsiai rausvi vaisiai turi plokščią formą su briaunomis aplink stiebą. Skanūs pomidorai turi saldų skonį be rūgštumo.

pomidorų rožinis dramblys sode

Didelio vaisiaus veislės veisiasi Jaučio širdis... Širdies formos raudoni ir skaisčiai pomidorai yra populiarūs tarp daržovių augintojų. Vieno pomidoro svoris ant apatinių šakų gali siekti iki 1 kg. Ant viršutinių šakų uogų svoris mažėja. Vaisiai subręsta po 125 dienų, todėl jie priskiriami vidutinio sezono veislėms.

Stiebas stiprus, plinta stipriomis sankaupomis, galinčiomis palaikyti iki 5 pomidorų. Šiuos šiltnamio pomidorus reikia kruopščiai ir švelniai prižiūrėti. Turi silpną atsparumą ligoms ir turi būti nuolat maitinamas.

Pomidorų galvijų širdis

Didelio vaisiaus veislės nebus paminimos Monomakh Hat rūšys. Jis garsėja ne tik dideliais vaisiais. Tai yra produktyviausia veislė. Turi vidutinio subrendimo ribas. Pomidorai yra atsparūs ligoms, skoningi, skoningi, gerai toleruoja sausrą ir sunoksta beveik tuo pačiu metu. Raudonai bordo vaisiai yra apvalios formos, sveria maždaug 450 g, tačiau jie gali siekti 900 g.

pomidorų sėklos Monomakh skrybėlė

Pomidorai šiltnamiams Turgaus karalius priklauso ankstyvojo brandinimo hibridams ir turi daug teigiamų savybių. Raudonplaukiai pomidorai yra atsparūs ligoms, temperatūros pokyčiams ir gali toleruoti drėgmės trūkumą. Daržovių augintojai pažymi, kad veislę galima auginti tik pietiniuose regionuose.

pomidorų turgaus karalius

Atsiliepimai
  1. Sergejus
    1.01.2018 03:12

    Mūsų dachai jau 40 metų! Pagrindinė kultūra yra pomidorai! Mano mama yra pomidorų fanatikė! Per pastaruosius 10 metų derlingumas pradėjo mažėti! Prieš dvejus metus, kaimynų patarimu, bandėme viršutinius drabužius „BioGrow“.! Pagerėjimas akivaizdus!

    Atsakyti
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas