Pomidorų veislės Pink Katya f1 charakteristikos ir aprašymas, derlius

Prasidėjus pavasariui, vasaros gyventojai pradeda „karštą“ sezoną. Pomidorų rožinė Katya F1 yra palyginti nauja veislė, kuri jau sugebėjo įsimylėti daugelį naminių sodininkų ir ūkininkų. Sodindami šį konkretų hibridą savo svetainėje, galite gauti gausų ir stabilų derlių per visą vaisių sezoną. Jis turi neginčijamų pranašumų prieš kitas pomidorų veisles. Šios veislės auginimą gali atlikti net pradedantysis sodininkas.

Pomidorų veislės „Pink Katya“ aprašymas

Pomidorų veislė „Pink Katya F1“ buvo veisiama selekcininkų iš Rusijos 2000 m. Tai priklauso pirmosios kartos hibridams. Agrofirm augina sėklas - Semko.

pomidorų sėklos rausvos Katya f1

Augalai yra lemtingi, pagrindinio stiebo augimas yra ribotas ir neviršija 60 cm. Krūmas nėra standartinis. Pirmasis pomidorų žiedynas susidaro virš penktojo lapo. Kiekvienas krūmas gali sudaryti nuo 6 iki 9 kiaušidžių. Pomidorui būdingas vyraujantis paprastų žiedynų formavimas, taip pat artikuliacija ant kotelių.

Veislė su ankstyvu vaisių nokinimu. Nuo sėklų sėjos iki derliaus nuėmimo užtrunka nuo 65 iki 75 dienų.Krūmai yra vidutinio lapų, sodraus smaragdo atspalvio viršūnės.

Rožinė „Katya“ pomidorų veislė idealiai tinka auginti sode lovose, šiltnamiuose ir šiltnamių pastogėse. Taip pat ši pomidorų veislė toleruoja sausas ir lietingas vasaras, staigius temperatūros pokyčius.

Pagrindinis pomidorų pranašumas yra didelis atsparumas įvairioms naktinių augalų kultūroms. Visų pirma, tai vėlyvasis pūlinys, tabako mozaika, puvinys, taip pat Alternaria.

Labiausiai tinkamas auginimo būdas yra sodinukai. Pageidautina jį auginti patiems.

pomidorų krūmai rožiniai Katya f1

Pomidorų vaisių aprašymas

Visų pirma, renkantis pomidorų veislę, turite atkreipti dėmesį į vaisių aprašymą. Šiuo metu auginama daugybė pomidorų ir visi jie turi skirtingas savybes, taip pat naudoja prinokusius pomidorus.

Pirmiausia svarbu paminėti derlių. Pomidorai derlingą derlių suteikia visą vaisiaus derlių. Iš vieno suaugusio krūmo galite surinkti iš 7 kg subrendusių daržovių. Šiltnamyje derlius padidėja iki 14 kg.

Pomidorai yra suapvalinti, šiek tiek išlyginti iš kotelio pusės. Gana didelis vaisiaus svoris gali siekti iki 150 gramų. Vaisiaus atspalvis yra sodrios raudonos spalvos. Minkštimas yra sultingas, švelnus, bet gana tankus. Žalia dėmelė prie kotelio nesusidaro. Daržovės viduje yra 3-4 sėklų kameros. Sausųjų medžiagų kiekis nuo 4,6%.

pomidorų rožinės spalvos Katya f1 išvaizda

Universalus veislės panaudojimas gaminant maistą. Pomidorai turi bendrą skonį.Iš esmės ši veislė yra skirta vartoti šviežiai ir ruošti šviežias vasaros salotas. Taip pat veislę galite naudoti išsaugojimui, ypač kaip visumą. Dėl to, kad oda yra tanki, sūdant pomidorai neskilinėja.

Sodininkai mėgsta šį pomidorą, nes vaisiai bręsta dideliais kiekiais, o ne palaipsniui. Tai leidžia derlių nuimti beveik iškart, kai tik vaisiai pradeda raudonuoti.

Pomidorų hibridinio „Pink Katya F1“ hibrido privalumai ir trūkumai

Tų, kurie augino šią įvairovę savo svetainėje, atsiliepimai dažniausiai yra teigiami. Pomidorai turi daug privalumų, palyginti su daugeliu veislių. Nepaisant to, kad veislė buvo veisiama palyginti neseniai, ji jau sugebėjo įsimylėti daugelį ūkininkų.

Privalumai:

 • Geras prinokusių pomidorų skonis;
 • Gausus derlius visą vasarą;
 • Pomidorai pradeda masiškai bręsti;
 • Ankstyvieji nokinimo pomidorai;
 • Universalus naudojimas gaminant maistą;
 • Idealiai tinka sūdyti visą;
 • Atsparus tabako mozaikai, fuzarijai ir viršūniniam puvimui;
 • Kiaušidės gali formuotis net esant nepalankioms oro sąlygoms;
 • Nuimtus pomidorus ilgą laiką galima laikyti nesulaužant;
 • Jie puikiai toleruoja ilgalaikį gabenimą ir yra tinkami parduoti;
 • Auginti galima tiek lauke, tiek lauke.

rožiniai pomidorai Katya f1 ant stalo

Trūkumai:

 • Krūmai gali būti užkrėsti fomoze;
 • Pagal pomidorų svorį šakos gali nutrūkti;
 • Reikalinga keliaraištis į atramą.

Auginimo ir priežiūros lauke lauke ypatumai

Rozovaya Katya F1 veislės pomidorai yra nepretenzingi auginant ir prižiūrint, tačiau norint, kad derlius būtų daug didesnis, būtina laikytis kai kurių žemės ūkio technologijų taisyklių.

Sodinamąją medžiagą rekomenduojama pasėti 60 - 65 dienas prieš sodinant sodinukus nuolatinėje vietoje. Tam galite paimti bet kokį dirvožemį. Tai gali būti specialus mišinys daržovėms arba įprasta žemė iš vasarnamio. Jei naudojama dirva iš sodo, tada prieš sodinant ji turėtų sušilti iki +17 laipsnių. Drenažas gali būti pilamas į konteinerio dugną. Šiuo tikslu galite naudoti smulkų žvyrą arba susmulkintus kiaušinių lukštus.

Pasirodžius pirmiesiems pilnaverčiams lapams, sodinukus galima nardyti. Galite sodinti sodinukus į durpių puodelius, kuriuose taip pat galite sodinti sodinukus nuolatinėje vietoje. Nepatartina gilinti sodinukų.

Krūmus būtina sodinti atvirame grunte, kai praeis naktinių šalčių grėsmė. Paprastai tai yra gegužės pabaiga - birželio pradžia. Jei krūmai buvo per daug ištempti, kol jie buvo namuose, juos galima palaidoti.

Norint, kad derlius būtų gausus, būtina nusėti pomidorus, išrauti dirvą ir pašalinti piktžoles. Laistyti reikia nedaug, 2 kartus per savaitę užtenka net karštu oru. Laistyti rekomenduojama po pietų, kai saulės spinduliai nėra tokie ryškūs, kitaip krūmai gali sudegti. Jei laistysite žemę, pomidorai bus vandeningi ir beskoniai.

Būtina maudyti lovas kartą per dvi savaites. Pirmasis sumedžiojimas atliekamas praėjus 10 dienų po sodinukų sodinimo į lovas. Prieš nurašant augalą, rekomenduojama gausiai laistyti. Tai žymiai paspartins naujų šaknų augimą. Antrąjį užmušimą galima atlikti praėjus 20 dienų po pirmojo.

laistyti sodą

Kitas svarbus priežiūros aspektas yra tinkamas mineralinių ir organinių trąšų tręšimas laiku. Praėjus 15 dienų po pasodinimo, krūmus galima laistyti devyniojo aštuonkojo ir superfosfato tirpalu (10 litrų reikia paimti 2 kg devynios devyniosios aštuonkojo ir 25 g superfosfato).

Praėjus dviem savaitėms po pirmojo šėrimo, į veislės krūmus reikia įpilti amonio salietros, superfosfato ir kalio druskos tirpalo (santykiu 10:20:15 gramais).

Atsiliepimai
 1. Olga
  10.10.2017 06:43

  Labai gera veislė, nereikalaujantis, atsparus šalčiui ir sausrai, vaisingas. Vienintelis dalykas, kad reikia nuolat tręšti žemę, kitaip negausite didelio derliaus. Beje, būtent dėl ​​to jie bandė naudoti „Biogrow“. Tiesiog neaišku, visos šios bakterijos turi ką nors perdirbti, tai yra, jos taip pat turi trąšas įterpti į dirvą. Kokia yra šio biogrovo prasmė. Aš nusipirkau ši parduotuvė.

  Atsakyti
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas