Kardinalių pomidorų veislės charakteristikos ir aprašymas, derlius ir auginimas

Kaip ir bet kuri kita pomidorų veislė, kardinolas, pritaikytas Rusijos sąlygoms, jis turi ryškias neįprastas savybes. Iš kitų salotų veislių jis išsiskiria rausva vaisių spalva, neįprastai dideliu dydžiu ir širdies forma. Skonio rodikliai yra puikūs ir sulaukė teigiamų daugelio sodininkų atsiliepimų.

Veislės "Cardinal" aprašymas

Salotos, didelio vaisiaus veislė, skirta auginti šiltnamio sąlygomis Rusijos centrinėje dalyje. Skiriasi dideliu atsparumu daugeliui naktinių augalų pasėlių.

Nedidelė pomidorų „Cardinal“ veislės savybė ir aprašymas:

 • augalas pagal auginimo sezoną priklauso vidutinio sezono kategorijai. Nuo daigumo iki vaisiaus augimo jam reikia 110–120 dienų;
 • Cardinal veislė priklauso neapibrėžtai kategorijai, jos stiebas neribotai auga nuo 150 cm ir daugiau. Reikalauja priemonių, kad būtų suformuotas įvorė ir privalomas keliaraištis prie atramos;
 • augalas yra kompaktiškas, šiek tiek išsišakojęs, vidutinio dydžio žalioji masė. Paprasto tipo lapai, šiek tiek gofruoti, vidutinio dydžio, ryškiai žali;
 • žiedynai susiformuoja po 3 lapus, pirmieji dedami ant 8–12 tikrųjų lapų. Vaisiai sunoksta etapais, skirtingo lygio skiltelėse;
 • Kardinolo pomidorų vaisiai yra pailgos ovalios formos, širdies formos su aštriu galu;
 • oda yra plona, ​​matinė, rausva su aviečių atspalviu;
 • pomidorai yra skanūs, saldūs, su saldžia sultinga minkštimu, labai tinka šviežiose salotose;
 • vaisių svoris svyruoja nuo 300 iki 800 g Vidutinis derlius. Surinkite iki 4–7 kg stambiavaisiai pomidorai iš vieno krūmo.

pomidorų veislių kardinolas

Vaisiai yra patraukliai pateikiami, maždaug tokio paties dydžio ir formos. Pakankamai ilgalaikis vaisius leidžia per ilgą laiką surinkti šviežius pomidorus ir daug didesnį kiekį už kvadratinį metrą.

Aukšti pomidorai turi gerai išplėtotą pagrindinę šaknį ir daug atsitiktinių šaknų, augančių iš stiebo. Laistykite augalą atsargiai, stenkitės, kad nepatektų papildomų šaknų, kurios galingą augalą aprūpina maistinėmis medžiagomis.

„Cardinal“ veislės auginimo žemės ūkio technologija

Neapibrėžtų veislių, tarp kurių yra pomidoras „Cardinal“, auginimo agrotechniniai metodai yra daug paprastesni. Aukštas augalas leidžia efektyviau išnaudoti šiltnamio aukštį, gauti pakankamą apšvietimą ir aktyviau dalyvauti oro mainuose. Dėl šios priežasties pomidorai suserga rečiau. Tokios pomidorų veislės lengviau formuojamos viename stiebe.

Augantys sodinukai aukštų veislių ir įprastų pomidorų praktiškai niekuo nesiskiria.Jei pirmuosius pomidorus planuojate sulaukti liepos viduryje, tada sėklas sodinukams sodiname kovo viduryje. Augalai neria, pasirodžius antram tikram lapui.

Svarbu! Auginimo sezono metu iki 12 kiaušidžių turi laiko visiškai išsivystyti. Reikėtų į tai atsižvelgti ir laiku nustatyti derliaus nuėmimo tašką.

 1. Augalai į nuolatinę vietą persodinami gegužę, sulaukus 50–60 dienų. Rekomenduojamas sodinimo tankis yra 5 augalai už 2 kvadratinius metrus. Daigai sodinami eilėmis arba dalijami po 55 cm, paliekami praėjimai 60 cm pločio.
 2. Augalui reikalinga patikima parama arba palaipsniui surišta keliais lygiais. Gali būti naudojamas agroverkliams, treliazėms ar didelėms dalims paremti.
 3. Pomidorų formavimas sumažinamas iki šoninių ūglių ir mirštančių žalumynų pašalinimo. Liko tik centrinis bagažinė, kurią, esant palankioms sąlygoms, galima išmesti virš viršutinės atramos ir išpjauti tik 50 cm atstumu nuo žemės paviršiaus.
 4. Yra keletas formavimo būdų. Nuomonės skiriasi. Apžvalgose moteris sodininkė dalijasi savo patirtimi, kaip ji augino veislę dviejų stiebų technika, palikdama šoninį ūglį po pirmosios gėlės kiaušidėmis. Jau keletą metų auginu aukštus pomidorus ir šis metodas yra labai patogus. Tokiu atveju, kai pagrindinis stiebas pasiekia šiltnamio viršūnę, jis yra įsmeigtas.
 5. Jei augalas auginamas gatvėje, tada iki rugpjūčio mėnesio jo augimas yra ribojamas genėjimo būdu, kad subrendę vaisiai galėtų subręsti. Laikas yra individualus ir priklauso nuo regiono klimato sąlygų.
 6. Pagrindiniai priežiūros būdai yra reguliarus laistymas ir šėrimas. Laistykite augalą 1 kibiru vienam krūmui maždaug kartą per savaitę. Vanduo neturi liestis su lapais ir vaisiais.
 7. Jei dirva buvo ruošiama nuo rudens ir visos sodinamos trąšos buvo įterptos prieš sodinimą, tada tręšimas atliekamas maždaug kartą per mėnesį. Atsižvelgiant į pomidorų krūmų būklę, pasirenkama viena ar kita šėrimo sudėtis.

pomidorų krūmai kardinolas

„Cardinal“ veislę per 20 egzistavimo metų išbandė mūsų sodininkai ir sodininkai. Jų nuomone, pomidorą galima klasifikuoti kaip delikatesą dėl puikaus skonio ir puikaus pateikimo.

Nėra apžvalgų, būkite pirmieji, kurie ją palieka
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas