4 paprasti receptai, kaip gaminti granatų vyną namuose

Klasikinis naminio granatų vyno receptas reikalauja minimalių komponentų. Tarp jų yra prinokusių granatų. Iš pradžių metodas buvo naudojamas karštose šalyse - Azerbaidžane, Izraelyje, Turkijoje, kur gėrimo žaliava auga tiesiai sklypuose, soduose. Rusijos sąlygomis turėsite naudotis rinkos paslaugomis. Tačiau vynas to vertas: skanus, aromatingas ir sveikas. Tikras sandėliukas vitaminų.

Virimo ypatybės

Norėdami gaminti granatų vyną, turite įvykdyti keletą sąlygų:

 1. Atsargiai rinkitės prinokusius, o ne supuvusius vaisius.
 2. Įpilkite cukraus ir vandens, kad neutralizuotumėte natūralų vaisių rūgštingumą.

Išimtis yra kai kurios Izraelio veislės, kuriose yra pakankamai natūralaus cukraus. Kuo saldesnis misa, tuo originali vyno medžiaga, tuo skanesnis bus produktas. Vaisiuose būtinai pašalinkite baltas pertvaras, kad būtų jaučiamas kartumas.

Produkto pranašumai

Prinokę granatai ir vynas turi daug retų aminorūgščių, vitaminų K, C, B grupės, taip pat kalio, vario ir fosforo. Vaisiai pagerina širdies darbą, valo kraują, padeda išvengti ėduonies ir teigiamai veikia kaulinio audinio ir kremzlės būklę. Vien tik dėl to verta pradėti gaminti vyną, stebuklingą nektarą, turintį daug naudingų savybių.

Kaip pasigaminti granatų vyną namuose

Norėdami gaminti vyną iš granatų, jums reikės vaisių, vandens, cukraus ir butelio su vandens antspaudu. Pastaruosius galima pakeisti medicininėmis guminėmis pirštinėmis. Šį gyvenimo hacką naudoja daugelis vyndarių: misa klajoja - pirštinė pripūstos. Gaminys paruoštas - pirštinė ištuštėjo.

Toliau pateikiami labiausiai paplitę granato gėrimo receptai.

granatų vynas

Klasikinis receptas

Vyno darymo klasikai jie naudoja:

 • prinokę vaisiai, kruopščiai atrinkti - 5 kilogramai;
 • granuliuotas cukrus - 350 gramų kiekvienam sulčių litrui;
 • vanduo - 50 mililitrų litre mišinio.

Jums taip pat reikės vyno mielių - paruoštų ar naminių. Jie dedami, nes granatų sultys gali nesukrauti natūraliai. Naminės mielės gaminamos iš prinokusių mažų uogų (aviečių, razinų), paliekant jas šiltoje vietoje su cukrumi porą dienų. Duona nėra gera, todėl pasirodys košė.

virimo procesas

Pirmiausia išvalome ir nuplauname granatą. Odos, pertvaros pašalinamos, patys grūdai bus reikalingi. Mes sutriname sultis. Tai atliekama rankiniu būdu, ant spaustuvo, kombaine - bet kas, kas jums patinka. Paruoštas mišinys, apeinant filtravimą, supilamas į dubenį plačiu kaklu.Į jį pridedama cukraus ir vandens (jų kiekis susiejamas su mišinio tūriu). Cukraus vis dar reikia 150 gramų litre. Ten taip pat dedamos varškės arba vyno mielės.

Kaklas yra susietas su marle, o pats indas dedamas į tamsų kambarį, kuriame pastovi temperatūra yra 18-25 laipsnių. Misa maišoma kiekvieną dieną. Netrukus prasidės fermentacija ir išsivystys būdingas kvapas.

užpilkite skysčio

Dabar misą galite nuvalyti nuo nuosėdų ir pyrago, naudodami 3–4 marlės sluoksnius. Jei išspaudžiate likusį minkštimą, gaunate šiek tiek sulčių. Jis pilamas į misą. Tada pridedamas cukrus (100 gramų litre), kompozicija sumaišoma, supilama į vyno butelį siauru kaklu. Užraktas sumontuotas, indas vėl dedamas į tamsią vietą su stabilia temperatūra. Po dar 4 dienų į litrą misos įpilkite dar 50 gramų cukraus.

Paslaptis: norint, kad granuliuotas cukrus ištirptų, iš buteliuko atsargiai išpilamas maždaug litras skysčio, sumaišomas ir grąžinamas atgal.

Po kitų 4 dienų pakartojama cukraus pridėjimo procedūra. Vidutiniškai fermentacija trunka nuo 35 iki 50 dienų. Jos pabaigą liudija nustojus varžtui ar nukritusiai pirštinei.

Jaunas vynas pilamas į švarų butelį. Po skonio, jei viskas jums tinka, pridedama cukraus ir alkoholio, o produktą galima supilti į mažesnes talpyklas, vyno butelius.

 granatų vynas

Miežių variantas

Modernizuotas receptas yra paremtas vyno, turinčio miežių grūdus, skonio stiprinimu. Jums reikės:

 • prinokę granatų vaisiai - apie keliolika su puse;
 • viena citrina;
 • granuliuotas cukrus - 1,5 kilogramo;
 • susmulkinti miežiai - 220 gramų;
 • vyno mielės;
 • vanduo - 4 litrai.

Recepto paslaptis - miežių kruopas išvirkite 2 litruose vandens. Kai mišinys šiek tiek atvės, jis filtruojamas, pridedami iš anksto nulupti granatų grūdai, iš citrinos išspaustos sultys ir cukrus. Tada belieka įpilti vandens ir sudėti mieles (rūgštynes).

Fermentacijos pabaigos rodiklis yra nuosėdų susidarymo nutraukimas.

supjaustyti granatą

Iš granatų sulčių

Paruoštų sulčių buvimas supaprastina vyno gaminimo procesą. Belieka pridėti cukraus, raugo ir vandens. Kuo didesnė granatų ekstrakto koncentracija sultyse, pirktose rinkoje, parduotuvėje, tuo geriau. Idealus variantas yra naudoti šviežiai spaustą pagrindą (galima įsigyti rinkoje), likusieji ingredientai naudojami kaip klasikinis receptas.

Mielių ir raugo nėra

Granatų vynas gali fermentuotis be katalizatoriaus, mielių, tačiau tada procesas tampa labiau nenuspėjamas. Jums reikės 5 kilogramų prinokusių vaisių ir apie 1,2 kilogramo cukraus. Visa kita darome taip, kaip klasikiniame recepte.

butelių fermentacija

Laikymo taisyklės ir laikotarpiai

Uždaryti granatų vyno buteliai laikomi tamsioje vietoje, kur nėra saulės spindulių. Tai gali būti rūsys, rūsys, sandėlis. Pastebėta, kad senėjimas daro teigiamą poveikį gėrimo skoniui, todėl jis tampa minkštesnis ir labiau subalansuotas. Tokiu atveju maždaug kartą per mėnesį nuosėdos filtruojamos.

Kaip ir su kuo jie geria granatų vyną

Vynas geriamas mažais gurkšneliais, kaip mažai alkoholio vartojantis gėrimas. Geriau šiek tiek atvėsinti. Jis gali būti naudojamas kaip aperityvas ar desertas, be vaisių. Jie taip pat naudojami kaip kalcio vyno, kokteilių pagrindas.

Nėra apžvalgų, būkite pirmieji, kurie ją palieka
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas