Geltonųjų paprikų veislių ir jų savybių aprašymas

Geltonieji pipirai yra ne tik žievelės spalvos skirtumas, bet ir skonio bei naudingų savybių skirtumas. Auksinio atspalvio daržovės lemia maistinių medžiagų kiekį. Geltonose paprikose yra daugiau kalio, fosforo, vitamino C nei raudonose ar žaliose daržovėse.

Ankstyvos nokinimo veislės

Ankstyvosios rūšys yra optimalios šiauriniams regionams ir neapsaugotoms keteroms. Joms būdingas trumpas nokinimo laikotarpis.

geltoni pipirai

Afroditė

Pipirių veislė Aphrodite - čekiškas pasirinkimas su minimaliu nokinimo laikotarpiu. Jis išsiskiria dekoratyviniu grožiu ir nuostabiu skoniu.

Augalai yra aukšti, plinta, turi šakotą šaknų sistemą. Vaisiai yra dideli, mėsingi, storomis sienelėmis. Spalva yra patraukli oranžinė.

afrodito veislės

Jaučio

Bugai priklauso ankstyviausioms didelėms rūšims. Jo krūmai siekia 0,6 metro aukštį. Vaisiai išsiskiria storomis mėsingomis sienomis. Kai prinokę, jie turi ryškiai geltoną atspalvį. Kubinių vaisių masė siekia 500 gramų.

savotiška buga

Oriole

Oriole pipirai yra ypač ankstyva rūšis. Krūmai yra gana aukšti, siekia 1 metrą. Sodininkai aktyviai veisia šią rūšį dėl didelio derlingumo.

Geriausias „Ivolga“ pasirodymas buvo stebimas šiltnamyje. Veislė plačiai naudojama šviežiam vartojimui, konservavimui, įdarui.

ypač ankstyva oriole

Geltonas varpas

Pipirų veislė Geltonasis varpas - ankstyvas nokinimo laikotarpis. Techninė branda prasideda jau praėjus 70 dienų po nusileidimo ant keteros. Jo vaisiai yra formos kaip pailgas kubas. Sienos yra 1 centimetro storio.

Charakteris iš sodininkų kalba apie ryškų jo aromatą ir būdingą saldų skonį.

geltonas varpas

Madonna F1

Pepper Madonna f1 yra ypač ankstyva hibridinė rūšis. Pirmieji vaisiai subręsta per 2 mėnesius nuo daigų daigumo.

Madona turi didelį derlių. Vaisiaus sienos yra mėsingos ir storos. Pipirai turi nuo 3 iki 4 kamerų. Blizgančios odos dėka Madonna yra gerai transportuojama ir sandėliuojama.

madona ant stalo

Oranžinis stebuklas

Pepper Orange Miracle būdingas ankstyvas nokinimo laikotarpis. Tai priklauso hibridams. Veislės aprašyme pažymimas didelis derlius ir atsparumas kenkėjams.

Iš 1 kv. metrų nuimta iki 14 kilogramų saldaus sultingo derliaus. Turtingas oranžinis atspalvis daro stebuklą patrauklų salotose, gabaluose ir konservuose.

oranžinis stebuklas

Oranžinis liūtas

Pepper Orange Lion yra ankstyvojo brendimo veislė atviroms lovoms. Techninė branda atsiranda po 90–100 dienų nuo daigų sudygimo.

Augalai yra aukšti, plinta, galingi.Pepper Orange liūtas išsiskiria dideliu kiaušidžių formavimu ir produktyvumu. Prinokę vaisiai yra storasieniai, cilindro formos, sodriai oranžiniai.

oranžinis liūtas

„Snowwhite F1“

Pepper Snowwhite f1 yra hibridinė ankstyvojo subrendimo veislė, turinti didelį derlių. Krūmai auga vidutinio dydžio, energingi, su išsivysčiusia šaknų sistema.

Vaisiai yra vidutinio dydžio, sveria ne daugiau kaip 200 gramų. Jie turi kūgio formą. Biologinės brandos laikotarpiu ryškiai oranžinė spalva.

baltas sniegas

Tevere

Ankstyvieji prinokę Tevere pipirai gerai įrodė tarp sodininkų. Jis išsiskiria išlaikant kokybę. Tinka transportuoti. Krūmai užauga nedideli, galingi, vidutinio lapų tūrio.

Augalo šakos yra padengtos geltonais vaisiais, sveriančiais iki 300 gramų. „Tevere“ turi puikų saldaus skonio savitą aromatą.

anksti prinokęs sunokęs

Stebuklų medis

Pepper Miracle medis yra hibridinė aukštaūgė veislė. Jo aukštis siekia 1,8–2 metrus. Jis gavo savo vardą dėl savo panašumo į medį.

Stebuklų medžiui būdingas ankstyvas nokinimo laikotarpis. Vaisiai sveria 150 gramų. Subrendęs jis turi ryškiai raudoną spalvą. Dėl didelio derlingumo ir gero atsparumo ligoms ši veislė tapo populiari.

stebuklo medis

Etudas

Pepper Etude priklauso saldžiai vidutinio ankstyvumo rūšiai. Jam būdingos per mažos, pusiau sklindančios įvorės. Skiriasi padidėjęs produktyvumas.

Subrendęs jis yra oranžinis, prizmatiškas, su ryškiais šonkauliais. Skonis puikus. Iš pranašumų išsiskiria atsparumas tabako mozaikai.

sodo eskizas

Gintaras

Pepper Amber yra ankstyvosios brandos bulgarų veislė. Aprašymas pažymi didelį įvorių dydį, jų sklidimo formą. Prinokę vaisiai yra dideli, kūgio formos.

Biologinės brandos metu vaisiai įgyja aukso-oranžinį atspalvį. Sienos yra vidutinio storio, neviršija 6 mm. Gintaras už puikų skonį sulaukė puikių atsiliepimų.

gintaro lėkštėje

Vidurio sezono ir vėlyvojo sezono veislės

Vidutinio sezono veislių techninės brandos laikotarpis prasideda ne anksčiau kaip po 110–120 dienų nuo ūglių atsiradimo.

Gladiatorius

Pepper Gladiator yra vidutinio sezono veislė su dideliu derliumi. Sodininkų apžvalgos apibūdina jo krūmus kaip aukštus, plinta. Techninis brendimas įvyksta per 120–130 dienų nuo sėklos sudygimo.

Gladiatorius gerai parodė save augindamas tiek šiltnamiuose, tiek lauke. Vaisiai yra kūgio formos, su numanomais šonkauliais. Atspalvis keičiasi, kai bręsta nuo šviesiai žalios iki sodriai geltonos. Minkštimas yra sultingas, švelnaus, saldaus skonio.

sodo gladiatorius

Dvyniai

Dvynių pipirai yra labai produktyvus vidutinio brandumo hibridas. Jis atsparus kraštutinėms oro sąlygoms ir įvairioms ligoms. Dvynių pipirai sodininkų apibūdinti kaip pasižymintys dideliais kiaušidžių kiekiais ir puikiu derlingumu. Ant vieno augalo susidaro iki 10 vaisių, sveriančių iki 350 gramų.

Techninė branda atsiranda po 70–80 dienų po persodinimo į nuolatinę vietą. Pietiniuose Dvynių regionuose „f1“ rodo gerus rezultatus, kai auginama neapsaugotose vietose. Šiauriniuose regionuose uždarose šiltnamiuose sukuriamos optimalios sąlygos.

labai produktyvus hibridas

Aukso formos liūtas

Auksinių manų liūtas turi vidutinį nokinimo periodą. Krūmai auga sparčiai, energingai.

Vaisiai turi kabančią, pailgą formą. Baigdamas geltoną. Žievelė yra blizgi. Sienos storos ir mėsingos. Puikus skonis.

auksakalys liūtas

Auksinė sukaktis

Veislė priklauso sezono viduriui. Techninės brandos laikotarpis prasideda po 150 dienų nuo pirmųjų daigų pasirodymo. Vidutinis įvorių aukštis neviršija 55 centimetrų.

Pepper Golden Jubilee pasižymi išlyginta rutulio forma. Veislė tapo plačiai paplitusi dėl sultingo minkštimo ir didelio derlingumo.

auksinis jubiliejus

Auksinis lietus

Pipirų veislės Auksinis lietus nokina vidutiniškai. Vaisiai yra vidutinio dydžio, pailgi. Svoris siekia 80 gramų. Sienos neviršija 8 mm. Minkštimas yra sultingas ir saldaus skonio. Techninės brandos būsenoje jis turi auksinį atspalvį.

Auksinis lietus

Auksinis veršelis

Pepper Golden Calf - vidutinio brandumo, auginamas atvirame lauke. Krūmai užauga ne daugiau kaip 80 cm aukščio, plinta. Puikiai tinka šiauriniams ir vakariniams regionams.

Vaisiai yra dideli, mėsingi ir gelsvos spalvos. Auksinis veršelis yra jautrus viršutiniam padažui ir dirvožemio derlingumui. Masyvesnis ir ankstesnis derlius gaunamas naudojant augimo stimuliatorius.

Auksinis veršelis

Zestas

Paprikų veislė Raisin - vidutinio nokinimo su plintais įvorėmis. Tinka auginti atvirose lovose.

Vaisiai yra vidutinio dydžio. Forma yra cilindro formos. Žievė tanki, blizgi. Prinokę vaisiai yra tamsiai geltonos spalvos. Įdaras turi gerą skonį.

sodo puošnumas

Indalo

„Indalo pipirai f1“ yra populiari vidutinio brandumo veislė. Techninė branda atsiranda po 3 mėnesių nuo daigų sudygimo. Įvorės yra aukštos ir reikalauja keliaraiščio.

Prinokę vaisiai turi sodrią geltoną spalvą. Forma primena kubą su ryškiais kraštais. Minkštimas yra sultingas. Sienos yra iki 10 mm storio.

vidutinis nokinimas

„Magno F1“

Pepper Magno f1 yra ankstyvo brandinimo hibridas. Vaisiai pasiekia techninę brandą per 60–65 dienas po persodinimo į nuolatinę vietą. Krūmai yra stiprūs, vidutinio dydžio.

Prinokę vaisiai yra sunkūs, storomis sienelėmis, kubo formos. Dėl geros laikymo kokybės ir puikaus skonio, jis tinkamas komerciniam naudojimui.

ankstyvas prinokęs hibridas

Rubikas

Rubiko pipirai yra puiki vidutinio sezono rūšis. Jis gerai veikė atviruose keteruose ir šiltnamiuose vidutinės platumos regionuose.

Kompaktiško dydžio vaisiai sunoksta per 110 dienų po sudygimo. Minkštimas yra sultingas, sienos storis siekia 8 mm. Pagrindinis privalumas yra atsparumas mozaikai.

vidurio platumos

Turbina

Turbino pipirai yra ankstyvo nokinimo hibridas. Pietiniuose regionuose jis auginamas neapsaugotame dirvožemyje. Vidurio platumos regionuose jis suteikia vėlesnį derlių.

Dideli vaisiai su storomis sienelėmis turi saldų skonį ir ryškų aromatą. Turbinos yra laikomos optimaliomis šviežiam vartojimui, įdarui ir konservavimui.

 neapsaugotoje žemėje

Atsiliepimai
  1. Tatjana
    8.08.2018 13:50

    Mano mėgstamiausia įvairovė yra „Zest“. Be geltonųjų pipirų, bet kokios žiemos salotos nėra tokios gražios. Paprastai pasėju tik porą krūmų, tačiau derlius būna turtingas (maitinu jį augimo bioaktyvatoriumi) „BioGrow“).

    Atsakyti
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas