Pomidorų veislės džiovinimas, jo savybės ir auginimas

Pomidorų džiovinimas f1 priklauso įvairioms vidutinio sezono hibridinėms veislėms. Veislę aktyviai augina Rusijos, Ukrainos ir Moldovos ūkiai. Augalai laikomi ypač derlingais ir yra skirti auginti plėvele, įskaitant nešildomas struktūras. Šiandien sėklas parduoda „Gavrish“ ir „VNIIO“ iniciatoriai. Sėklų pardavimo forma yra standartinė, jos parduodamos popierinių pakuočių, kuriose yra tam tikras kiekis sodinamosios medžiagos, pavidalu.

Laikas nuo sodinimo iki pirmojo pasėlio derliaus gavimo yra nuo 111 iki 117 dienų. Darbo laikas su sodinamąja medžiaga priklauso nuo regiono klimato sąlygų.

pomidorų džiovinimas

Veislės savybė priskiria ją neapibrėžtos rūšies veislei, o tai lemia didelį ūglių augimą. Krūmo aukštis gali siekti 2 metrus. Lapų plokštelės yra tamsiai žalios spalvos ir daugumos pomidorų standartinės formos.

Dėl nemažo krūmų aukščio augalui reikia keliaraiščio. Kai šaudymo šepetėlyje yra daug vaisių, gali tekti surišti atskiras šakas.

Veislės pranašumas yra augalo atsparumas aukštai temperatūrai. Hibrido stipriosios pusės yra atsparumas tokioms pomidorų ligoms kaip cladosporium, fusarium, TMV.

nusileidimas prieš gaunant

Pomidorų privalumų ir pagrindinių veislės privalumų aprašymas:

  • didelis augalo produktyvumas ir derlius;
  • puikus skonis;
  • sugebėjimas atlaikyti sunkias transportavimo sąlygas.

Augalo vaisiai gali būti naudojami šviežiam maistui, salotoms ir žiemai ruošti.

didelis produktyvumas

Vaisių aprašymas

Džiovinantys pomidorai turi apvalią formą ir sodrią ryškią spalvą. Vidutinis vieno pomidoro svoris svyruoja nuo 110 iki 130 gramų. Vidutiniškai viename šepetėlyje bręsta nuo 6 iki 8 vaisių. Tinkamai prižiūrint, iš vieno augalo krūmo pašalinama nuo 6 iki 7 kg daržovių.

Sodininkų apžvalgos pabrėžia gerą subrendusių daržovių skonį. Ypatinga pomidorų savybė yra vaisių mėsingumas ir būdingas pomidorų aromatas bei skonis. Vaisiai "džiovinami" 3 mėnesius, po to galima gauti gerus derliaus rodiklius.

ryški spalva

Sodinimo ir auginimo ypatybės

Žemės ūkio technika dirbant su augalu yra standartinė ir nereikalauja specialių įgūdžių. Auginimas atliekamas daigais. Sėjama atsižvelgiant į norimą derliaus nuėmimo laiką ir regiono klimato sąlygas. Sodinimo laikotarpis laikomas laiko intervalu nuo vasario pabaigos iki kovo vidurio.

Kai gamintojas apdoroja sėklas, nereikia atlikti papildomų veiksmų ruošiant sodinamąją medžiagą.

Kai pasirodo pirmasis tikras lapas, skinami jauni sodinukai. Atėjus šiltai temperatūrai ir praeinant šalčio grėsmei, jas galima sodinti į nuolat augančią vietą. Daugelyje Rusijos regionų gegužė laikoma galimu iškrovimo laiku. Laikoma, kad optimalus išdėstymas yra 40 × 60 cm 1 m atstumu2 turėtų būti ne daugiau kaip 3 ar 4 augalo krūmai. Geriausi pirmtakai sodinant pomidorus yra laikomi šie sodo augalai:

sodinti ir auginti

  • agurkų veislės;
  • cukinijos;
  • žiediniai kopūstai;
  • žalumynai krapų ar petražolių pavidalu;
  • morkos.

Praėjus kelioms dienoms po sodinukų persodinimo, sodinukus rekomenduojama aprūpinti papildoma atrama ir surišti augalus. Ūgliai suformuojami į vieną stiebą, periodiškai pašalinant patėvius ir apatines lapų plokšteles. Pasibaigus auginimo sezonui, būtina užspausti auginimo tašką.

po transplantacijos

Veislė auginimo technikai nenustato specialių sąlygų. Pomidorų auginius reikia laiku laistyti, ravėti nuo piktžolių, purinti, kad būtų geriau aprūpinta deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Augalas gerai reaguoja į maitinimą mineraliniais kompleksais.

surišti augalus

Nėra apžvalgų, būkite pirmieji, kurie ją palieka
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas