Agurkų veislės „Zhuravlenok f1“ aprašymas, jo savybės ir derlius

Agurkų gervė f1 yra unikalus hibridas, populiarus dėl puikaus skonio ir didelio derlingumo. Veislė atsirado sukryžminus dviejų rūšių agurkus, iš kurių selekcininkai pasiėmė geriausias rūšies savybes. Tinka auginti lauke ir lauke.

Veislės aprašymas

Veislę apdulkina bitės, anksti subrendusios. Nuo sodinukų atsiradimo iki pirmųjų agurkų rinkimo praeina vidutiniškai 45 dienos. Tinka auginti nepalankiomis oro sąlygomis, skirtingai nuo kitų daržovių, jos suteikia didelį derlių.

Dauginimas vyksta per šoninius ūglius, kurie yra labai išsivystę. Tuo pačiu metu pagrindiniai ūgliai, augantys ant pagrindinio stiebo, yra silpni, vystosi lėtai ir gali nesubrendti.

Vaisių aprašymas:

 • forma - ovalo-cilindro formos;
 • spalva - ryškiai žalia, iki agurko vidurio yra šviesiai neryškių juostelių;
 • paviršius - matinis, su spuogais, su juodais taškeliais;
 • ilgis - 10-12 cm;
 • skersmuo - 3,6–4 cm;
 • svoris - 100–110 g.

Iš 1 m² derliaus nuimama 8–10 kg agurkų. Produktyvumui padidinti sodinukų tankis turėtų būti 3–4 augalai 1 m² sodinimo. Vaisiai iki šalto oro pradžios.

agurkų sėklos Kranas f1

Auga

Tinkamą dėmesį ir jėgas galima gauti gerą derlių. Augančios rekomendacijos:

 1. Sėklos sodinamos į atvirą žemę gegužės mėn. Pabaigoje, praėjus paskutinėms šalnoms. Palanki dirvožemio temperatūra - + 15 ° С.
 2. Agurkų daigams būtina iš anksto paruošti dengiamąją medžiagą - agro pluoštą ar plėvelę.
 3. Prieš sodinimą dirva gerai iškasta, per kelias dienas įterpiamas kompostas ir humusas.
 4. Panardinkite sėklas į paruoštas skylutes iki 3-4 cm gylio.
 5. Iškrovimo schema - 50x30 cm.

agurko išvaizda Kranas f1

Dengimo medžiaga reikalinga apsaugai nuo nakties temperatūros, net jei dienos metu oras yra šiltas.

Augalas yra ilgalapis, tankis susidaro 1–2 lapų fazėje. Jam būdingas intensyvus pagrindinio stiebo augimas, kurio aukštis siekia 190 cm. Pirmasis derlius stebimas liepos pradžioje.

Priežiūros ypatybės

Rekomenduojama sistemingai laistyti lovas šiltu vandeniu ryte ir vakare. Trąšas reikia tręšti per vieną sezoną bent 5 kartus, geriausia kas 10 dienų.

Svarbu ravėti ir atlaisvinti dirvą, nepamirškite apie šėrimą. Lovos turi būti be piktžolių.

agurkų sėklos Kranas f1

Pernokę agurkai praranda savo pradinį skonį, nes juose trūksta drėgmės ir maistinių medžiagų. Norėdami to išvengti, derlių nuimkite sistemingai.

Hibridai yra labiau pritaikyti įvairioms sąlygoms, švelniais metais jie džiugina, pasiekdami gerą rezultatą.

Privalumai ir trūkumai

Hibridas yra universalus, tinkamas salotoms ir konservams gaminti. Būdingi ir teigiami aspektai yra šie:

 • didelis skonis;
 • atsparumas daugumai agurkų negalavimų;
 • geras produktyvumas;
 • nepretenzinga priežiūra;
 • atsparumas temperatūros svyravimams;
 • puikus pristatymas;
 • auga bet kokio tipo dirvožemiuose;
 • prieinama sodinamosios medžiagos kaina.

agurkai veislė Zhuravlenok f1

Veislei praktiškai nereikia prevencinių priemonių. Tik pradžioje, prieš sodinimą, rekomenduojama dirvą patręšti organiniais ar mineraliniais junginiais.

Tarp trūkumų patyrę sodininkai pažymi didelius ūglius, kuriems reikia keliaraiščio ir palaikymo. Atlikdami manipuliacijas kyla daug rūpesčių, įskaitant derliaus nuėmimą.

Kenkėjai ir ligos

Veislė atspari tabako mozaikos virusui, bakteriozei, puvimui ir miltligei. Toleruojamas pelėsinis pelėsis. Tačiau ekspertai rekomenduoja prieš sodinant vis tiek atlikti sėklų apdorojimą. Tam iš pakuotės paimamos tik stambios sėklos, po kurių jos apdorojamos bet kokiu sudėtingo veikimo preparatu. Agurkų veislių „Zhuravlenok“ sėklos per dieną turėtų gulėti tirpale, išdžiūti ir tik tada būti sodinamos į žemę.

„Zhuravlenok f1“ veislės sėklos

Derliaus nuėmimas ir saugojimas

Vaisiai neturėtų išdygti, vaisiai turėtų būti renkami daugiausia kas antrą dieną. Tai leis skinti mažus agurkus. Derliaus nuėmimas geriausiai ryte, kai vaisiai yra sultingiausi.

Agurkai yra gabenami; laikomi tinkamomis sąlygomis ir tinkamoje temperatūroje, 3-4 valandas.

Sodininkų atsiliepimai

Sodininkai pažymi, kad veislė suteikia gerą ir ankstyvą derlių. Vaisiai nereikalauja skrupulingos priežiūros, o tai ypač svarbu vasaros gyventojams, kurie į sodą ateina tik savaitgaliais.

Minkštimas yra saldus, švelnus ir traškus, be tuštumų, odelė plona. Agurkai be kartumo. Sėklos gerai sudygsta, aktyviai pradeda augti. Derlius yra gausus, o sėklų kaina yra priimtina.

agurkų sėklos Kranas f1

Veislės sėklos yra populiarios dėl puikios kokybės. Duobės su sėklomis sudygsta visiškai, nereikia papildomo atsodinimo. Veislė atspari karštam orui, laiku laistydama ji nesukelia jokių problemų.

Agurkai Kranai yra unikali veislė, turinti pranašumų prieš kitas veisles. Tinka auginti bet kokiomis sąlygomis, suteikia stabilų derlių. Svarbiausia yra laistyti ir tręšti augalus laiku.

Atsiliepimai
 1. Inna
  8.08.2018 08:37

  Puiki veislė, kurią sodinu jau kelerius metus - produktyvi, atspari ligoms, tačiau pastebėjau, kad kai pradėjau ją gydyti augalų augimo bioaktyvatoriumi „BioGrow“, derlius labai padidėjo.

  Atsakyti
Dabar žiūri


Agurkai

Pomidorai

Moliūgas